Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Lilly Fringe Whip to bicz firmy Bijoux Indiscrets, przeznaczony do zabaw BDSM. Jest idealny do wymierzania dyscypliny, pomaga w dominacji nad uległym partnerem podczas zabaw erotycznych, w których symboliczne podkreślenie nierówności obu stron odgrywa kluczowe znaczenie. Pejczyk Lilly Fringe Whip to akcesorium dość delikatne, stworzone właśnie bardziej do działania na wyobraźnię niż zadawania prawdziwego bólu. Ten czarny bacik erotyczny marki Bijoux Indiscrets ma formę bicza z rzemieniami o krótkiej rączce. Ozdobiony jest stylową czarną kokardą, która nadaje akcesorium zmysłowego uroku. Ponadto pętelka na nadgarstek ułatwia jego używanie podczas erotycznych zabaw BDSM. Można używać go do chłosty bez obaw, że wypadnie z ręki! Mimo swojego czarnego koloru, dzięki ozdobie w formie kokardki pejczyk erotyczny Lilly Fringe Whip to gadżet wyglądający bardzo niewinnie i dziewczęco. Jednak nie daj się zwieść pozorom. Czasami pod taką zewnętrzną otoczką może kryć się prawdziwa bestia z pazurami... lub z batem.

 

Kup produkt Lilly Fringe Whip w korzystnej cenie oferowanej przez sklep Świat Doznań. Przekonaj się, czy pozytywne opinie innych klientów oddają mu sprawiedliwość.

 

Parametry techniczne produktu:

– krótka rączka,

– długie frędzelki do chłosty (lub do pieszczoty),

– pętelka na dłoń zapewniająca wygodniejszy uchwyt,

– kokarda nadająca niewinnego wyglądu tej erotycznej zabawce BDSM.

– Meteriał: satyna

 

Bicz Lilly Fringe Whip firmy Bijoux Indiscrets to akcesorium stworzone z kontrastów. Pod na pozór łagodnym i słodkim wnętrzem może ukrywać się zdolność do bezlitosnego wymierzania dyscypliny.

PEJCZ

  • kolor: 

    czarny

  • materiał: 

    satyna