Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Feelosophia

Kręci Cię adrenalina oraz namiętność, która się może z niej narodzić? Dzika zabawa z partnerem, przy wykorzystywaniu erotycznych akcesoriów? Opinie są dla Ciebie niezmiernie ważne, a wciąż nakierowują na zakup pejcza? Nic dziwnego.. Jest to flagowy gadżet erotyczny, który niemalże staje się obowiązkowym "must-have" w każdej sypialni. Pejcz skórzany Please Thomas Feelosophia często jest wykorzystywany w BDSM. Lecz BDSM co to jest? Pod tym erotycznym skrótem kryją się zachowania związane z dominacją oraz dyscypliną łóżkową. Sex dominacja jest niezwykle podniecająca, dlatego kup i przekonaj się jak daleko możesz dać się ponieść uniesieniom...

 

Polska jakość numer jeden

Pejcz skórzany z Feelosophia Please Thomas składa się z 14 delikatnych rzemieni, które są na stałe połączone z designerskim uchwytem, w postaci rękojeści. Uległość adorowana przez niegrzeczne klapsy, pozwoli Ci przenieść się w inny wymiar sex chłosty. Miłośnicy biczów z rzemieniami zaznają wysokiej jakości produktu, gdzie cena jest w pełni satysfakcjonująca względem wykonania oraz wysokiego gatunku. Pejcz jest produktem pojedynczym, który można komponować z różnorodnymi przebraniami i innym zabawkami typu obroża czy też kajdanki.

 

Produkt jest perfekcyjny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników klapsów. Wystarczy jedynie się zamachnąć.. i oddać rozkoszy z tego wynikającej. A może partner śmiało wyda okrzyk rozkoszy? Szczególnie należy omijać okolice nerek oraz zaleca się celowanie w miękkie części ciała.

 

Produkty Feelosophia Please są prestiżową marką dostępną w asortymencie naszego sklepu. Profesjonalni fachowcy zajmują się wyrobem galanterii skórzanej, gdzie jest to ich konik. Dlatego każdy jeden produkt jest wysokiej klasy dziełem, rozpieszczającym Twoje zmysły...

 

Czyszczenie skórzanego pejczyka odbywa się przy pomocy letniej wody oraz doraźnie mleczek pielęgnujących powierzchnię skórzaną. Specjalne preparaty będą zapobiegać uszkodzeniom.

 

Parametry techniczne pejcza skórzanego Please Thomas Feelosophia:

 • Długość rzemieni: 40 cm
 • Długość całkowita: 58,5 cm
 • Uchwyt: 18,5 cm

PEJCZ

 • długość (w cm): 

  58,5

 • kolor: 

  czarny, fioletowy

 • materiał: 

  skóra naturalna