Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Pozwól sobie przeżywać najmocniejszą rozkosz, łącząc masturbator z wyjątkową maszyną. Będziesz potrzebować Kink by Doc Johnson - Power Banger Adapter!

 

W Twoim asortymencie gadżetów erotycznych znajduje się maszyna Kink by Doc Johnson Fucking Machines - Power Banger? W celu zwiększenia wrażeń swoich lub partnera chcesz zamontować do niej masturbator serii Fuck Hole? W takim razie będziesz potrzebować tego akcesorium! Już teraz kup Kink by Doc Johnson - Power Banger Adapter i zacznij niesamowicie intensywną zabawę.

 

Dla szukających najmocniejszych wrażeń

 

Marzysz o wyjątkowo mocnych przeżyciach? Kink by Doc Johnson - Power Banger Adapter to akcesorium wymagane do połączenia ultra-mocnej seks maszyny Power Banger tej samej firmy z masturbatorem serii Fuck Hole. Jest to zdecydowanie wariant dla najbardziej wymagających użytkowników, których interesują najmocniejsze wrażenia. Żeby połączyć wspomniane produkty musisz odkręcić górę masturbatora, a następnie wkręcić opisywany adapter. Następnie należy połączyć go z maszyną. Produkt może być stosowany także z zestawem Power Banger Extender.

 

Kink by Doc Johnson - Power Banger Adapter wykonano z aluminium, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to produkt trwały. Już teraz rozpocznij niesamowitą zabawę i daj się pochłonąć intensywnej rozkoszy! Na pewno nie będziesz zawiedziony!

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

materiał: aluminium

średnica: 2 cale (5,08 cm)

zgodność: Kink Fucking Machines Power Banger; Kink Fuck Hole

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.