Wczytuję dane...

Masturbatory Lovense

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masturbatory marki Lovense to prawdziwy hit na rynku gadżetów erotycznych. Od teraz możesz przeżywać rozkosze maksymalnie zbliżone do realnego stosunku płciowego.

Naturalne materiały i innowacyjne cechy

Wnętrze zabawki zostało pokryte cyberskórą, czyli substancją przypominającą silikon, która bardzo dobrze imituje delikatność ludzkiej skóry. Na końcu mastrubatora został zainstalowany wibrator, który ma za zadanie maksymalnie zwiększyć doznania. Dodatkowo urządzenie wyposażono w specjalne stymulujące wypustki, umieszczone na wewnętrznych ścianach kołnierza. Ścianki gadżetu naprzemiennie zwężają się i rozszerzają. Siłą zacisku i intensywnością wibracji końcówki można sterować za pomocą specjalnej pompki, która jest dołączona do urządzenia.

Miłość na odległość

Niezwykle ciekawą opcję, którą posiadają masturbatory Lovense jest możliwość sterowania zabawką przy użyciu aplikacji mobilnej, która jest dostępna w Sklepie Play oraz Apple Store. Aplikacja ta umożliwia ustawianie różnych programów i zapisywanie ich, by móc do niech powrócić w dowolnym momencie. Co ciekawe dzięki aplikacji można swobodnie sterować masturbatorem z dowolnej odległości, nawet z innego kraju czy kontynentu. Dzięki temu stosunki na odległość przestają być problemem. Kontrolę nad swoim gadżetem możesz również powierzyć drugiej osobie, wystarczy, że będzie ona dysponowała urządzeniem z wgraną aplikacją. Dodatkową, dodającą pikanterii funkcją jest możliwość połączenia mastrubatora z drugim urządzeniem - Lovense Max lub Lovense Nora. obie zabawki będą się między sobą komunikować. Zmiana siły ssania czy wibracji jednego urządzenia wpływa na intensywność pracy drugiego, co pozwala na oryginalne doznania.

W pełni bezpieczne dla zdrowia

Mastrubatory Lovense w całości zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla zdrowia skóry. Cyberskóra, która została użyta do produkcji urządzenia nie zawiera ftalanów, które są uważana za groźne dla zdrowia. Dla zachowania dłuższej żywotności masturbatora zaleca się dokładne umycie go, osuszenie i oprószenie odrobiną mąki kukurydzianej po każdym użyciu. W razie potrzeby zabawkę można pokryć odrobiną lubrykantu. Warto pamiętać o tym, że aby uniknąć uszkodzenia gadżetu, powinien to być lubrykant na bazie wody.

 

Wypróbuj masturbatory Lovense i skosztuj rozkoszy, którą dotychczas cieszyli się tylko nieliczni.