Masturbatory Tenga

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Masturbatory Tenga to nowy standard w kategorii gadżetów erotycznych. Japoński producent w oparciu o badania i dostęp do najnowszych technologii stworzył masturbatory Tenga, czyli urządzenia, które dają mężczyźnie nieznaną dotąd rozkosz. Wykonane z miękkiego silikonu o falistym kształcie otwory są zamknięte w niepozornych opakowaniach, które zapewniają dyskrecję w każdej sytuacji – nawet gdy gadżet dostanie się w niepowołane ręce. Mimo pozornie niewielkich rozmiarów sztuczne pochwy umożliwiają głęboką penetrację, stymulując penisa na całej długości.

  Japońska myśl erotyczna nie zna granic, ale to dobrze gdyż na ich pomysłowości korzysta cały świat. Z chwila kiedy na rynku ukazała się pierwsza seria masturbatorów Tenga, klienci wpadli w głęboki zachwyt nad nowymi możliwościami jakie im dano. Poczynając od imitacji doznań jakie daje stymulacja spod znaku „głębokiego gardła” czy seksu analnego, przez uczucie ssania towarzyszące zwykle przyjemnością oralnym, aż po miękkie tuby czy też takie, które umożliwiają rotację górnej części – prawdziwy zawrót głowy.

  Naszą ofertę zbudowaliśmy w oparciu o założenie, że nasi klienci zasługują na najlepsze dostępne na rynku akcesoria erotyczne. W ten sposób zdecydowaliśmy się na umieszczenie w niej sztucznych pochew i masturbatorów Tenga, które są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Masturbatory Tenga nie tylko są perspektywą niezapomnianych doznań, ale również gwarancją niebywale przyjemnego dotyku i bezpieczeństwa dla organizmu.

  Oferta masturbatorów Tenga dzieli się na kilka linii produkcyjnych, a są to:
  - Tenga Niebieska (chłodząca),
  - Tenga Czerwona (standardowa),
  - Tenga 3D (wyszukane wnętrze oraz artystyczna obudowa),
  - Tenga FLIP (różnorodna stymulacja w jednym produkcie),
  - Tenga Eggs (innowacyjne jajka-masturbatory zdolne dopasować się do każdego rozmiaru penisa oraz niezwykle dyskretne).

  W sprzedaży detalicznej mamy również specjalny lubrykant dedykowany do zabawek tego producenta oraz rozgrzewacz – by sztuczne pochwy były przyjemnie ciepłe kiedy zaczniesz z nich korzystać. Dodatkowe informacje na temat marki Tenga znajdą Państwo w karcie produktu oraz na naszym blogu sklepowym. Serdecznie polecamy – takich doznań nie da się zapomnieć, a i cennik jest tu niezwykle atrakcyjny. Jeśli zależy Państwu na najlepszych gadżetach erotycznych najwyższej klasy, masturbatory Tenga to właściwy wybór.