Wczytuję dane...

Masturbatory Nexus

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Przygotuj się na magiczną podróż z marką Nexus! Dwie całkowicie innowacyjne marki stworzyły wyjątkowy masturbator. Mowa tutaj oczywiście o Nexus Sleeve Doxy Attachment.

 

Jest to gadżet dający wiele możliwości spełniania swoich fantazji i zaspokajania potrzeb.  W zestawie możemy znaleźć nakładkę do stymulacji łechtaczki, punktu G, prostaty, jak i króliczka. Wszystko to za sprawą wymiennych końcówek. Nakładki mocujemy za pomocą solidnych nakrętek. Jest to jedyny na rynku tak wielozadaniowy rękaw masturbacyjny, który zamieni wieczory w pełne przyjemności chwile. Najlepszy na rynku silikonowy czarodziej o długości 12 centymetrów i średnicy 4 centymetry.

 

Warto wspomnieć, że Nexus jest znany przede wszystkim z wysokiej jakości silikonu używanego w seks-zabawkach. Drugim masturbatorem tej marki, również dostosowanym do sprawiania przyjemności jest niewątpliwie Nexus Gyro. Gadżet ten możemy wykorzystać do stymulacji zarówno prostaty jak i punktu G. Dzięki temu mogą korzystać z niego i mężczyźni i kobiety.

 

Jego działanie możemy odczuwać poprzez połączenie z naszymi ruchami. Wtedy Gyro również zacznie poruszać się w nas i pobudzać od środka. Wykonany jest z najlepszej jakości jak przystało na Nexusa, miękkiego i jędrnego silikonu, który umożliwia długotrwałą zabawę bez utraty komforty. Ma wyjątkowo unikalny kształt co również ułatwia korzystanie z niego przez obie płcie. Jego wymiary są wystarczające dla każdego, nawet najbardziej wybrednego konesera zabaw erotycznych. Posiada on 6 centymetrową bazę, jest możliwy do wsunięcia na 10 centymetrów, a jego średnica to 3,7 centymetra.

 

Kolejny wyjątkowy masażer który jest wręcz idealny do zmysłowego, intensywnego masażu prostaty to Nexus max 5. Jego kształt i rozmiar został zaprojektowany tak, by jak najbardziej komfortowo prowadzić przyjemne wibracje we wszystkie istotne miejsca. Jego obsługa jest intuicyjna i bardzo prosta, dzięki umieszczonemu wewnątrz wibratorowi typu bullet. Trzy różne programy pozwalają na wybór sposobu w jaki dostarczane będą wibracje. Jego długość całkowita to aż 12,5 centymetra, a średnica w najgrubszym miejscu wynosi aż 3,8 centymetra. Seks-przyjaciel zasilany jest na jedną baterię- LR1. W asortymencie marki Nexus każdy znajdzie coś dla siebie! Możemy wybierać spośród wielu modeli, kolorów, funkcji! A potem czeka nas już tylko przyjemność.