Wczytuję dane...

Masturbatory Kiiroo

Wyniki wyszukiwania:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Masturbatory marki Kiiroo są prawdziwą innowacją na rynku gadżetów erotycznych! Dzięki nim stosunki na odległość mogą stać się rzeczywistością.

Coś dla Panów i dla Pań

Kiiroo proponuje masturbatory o zaawansowanej technologii dla kobiet i mężczyzn. W dzisiejszych czasach ludzie często zmuszeni są do życia na odległość, co odbija się na intymnych relacjach. Kiiroo proponuje rewolucję, czyli urządzenia, dzięki którym możesz dzielić się swoimi doznaniami z partnerem niezależnie od tego, ile kilometrów was dzieli. A wszystko za pomocą internetu oraz Bluetooth oraz innowacyjnych technologii dildonicznej i haptic.

 

Kiiroo Pearl 2 - to wibrator, który został wyposażony w pięć różnych trybów pracy oraz ergonomiczny kształt, który pozwala na ekstremalną stymulację punktu G. Dodatkowo w środku urządzenia zostały zamontowane pierścienie, które dzięki technologii haptic komunikują się z drugim gadżetem i przekazuje Twojemu partnerowi Twoje doznania.

 

Kiiroo Onyx 2 - jest masturbatorem, który posiada aż dziesięć wewnętrznych pierścieni, które mają za zadanie zwężać się i rozszerzać, tak by sprawiać wrażenie prawdziwego stosunku. Każde urządzenie jest kompatybilne z innymi Onyxami lub wibratorami Pearl 2.Jeżeli natomiast wolisz bawić się sam, masz do dyspozycji dwa tryby manualne i automatyczne. Powstała również specjalna linia masturbatorów Onyx 2 kodowanych przez znane aktorki filmów erotycznych, np: Jessicę Drake, Romi Rain, czy Tanyę Tate.

Kilka kroków do rozkoszy

Masturbatorami marki Kiiroo możesz bawić się samodzielnie. Istnieje jednak możliwość odbycia stosunku z drugą osobą za pomocą nowoczesnych technologii wykorzystanych w urządzeniu. Wystarczy podłączyć masturbator do ładowarki i odczekać do pełnego naładowania, 2h - Pearl, 5h - Onyx. Po naładowaniu wystarczy uruchomić zabawkę naciskając przycisk u podstawy, automatycznie włączy się funkcja Bluetooth Partner. Następnie należy połączyć masturbator z komputerem i zalogować się na dedykowanej platformie Feelme.com i połączyć się z partnerem, używając indywidualnego kodu PIN, a potem oddać się erotycznym doznaniom.

Bezpieczeństwo

Masturbatory Kiiroo zostały wykonane ze 100% bezpiecznego silikonu medycznego.

W pełni bezpieczna jest również platforma, która indywidualnie koduje każdą sesję, tak by była widoczna jedynie dla dwojga partnerów. Dane nie są archiwizowane na serwerze.