Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

UNIMIL: Natural żel intymny 100ml to produkt najwyższej jakości, niezwykle bezpieczny, gdyż stworzony został jedynie na składnikach pochodzenia naturalnego.

Dzięki temu, że skład produktu został bardzo dokładnie przemyślany, żel charakteryzuje się wysokim stopniem długotrwałego nawilżenia. UNIMIL idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet borykających się z problemem nadmiernej suchości miejsc intymnych. Dodatkowo, naturalne składniki preparatu zapobiegają powstawaniu przykrych podrażnień czy otarć, które bardzo często zdarzają się, gdy intymne miejsca nie są w odpowiedni sposób nawilżone.

Nie należy zapominać jednak, że UNIMIL przeznaczony jest do podnoszenia jakości życia seksualnego. W żaden sposób jednak nie powinien być traktowany jako środek antykoncepcyjny. Żel bez przeszkód może być stosowany wraz z prezerwatywami, które wykonane zostały z lateksu, poliizoprenu, ewentualnie poliuretanu.

UNIMIL: Natural żel intymny to produkt doskonały, który sprawdzi się w przypadku wszystkich par, niezależnie od tego, czy wykorzystują go one dla urozmaicenia życia intymnego czy z konieczności, gdy kobieta cierpi na nadmierną suchość miejsc intymnych.

Dlaczego właśnie ten produkt a nie inny? Przede wszystkim dlatego, że:
-wykonany został z naturalnych i bezpiecznych w stosowaniu składników,
-opakowanie wystarcza na długi okres czasu,  
-ma neutralne pH,
-produkt jest łatwy w aplikacji,
-nie pozostawia trudnych do usunięcia śladów.


Poj. 100ml
 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.