Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Toy Joy

Toyjoy Lube Waterbased 200ml to lubrykant stworzony na bazie wody, który idealnie sprawdzi się w przypadku wszystkich par, niezależnie od tego, z jakiego powodu sięgają oni po wsparcie w postaci doskonałego nawilżenia. Kup już dzisiaj i miej z głowy pytanie jaki lubrykant będzie dla mnie najlepszy.

 

Toyjoy Lube Waterbased zapewnia parom niezwykle komfortowy, ale co najważniejszy długi poślizg, pozwalający na czerpanie pełnymi garściami z przyjemności, jaką daje udany i satysfakcjonujący stosunek seksualny. Z powodu suchości miejsc intymnych, wiele kobiet narażonych jest w czasie stosunku na powstanie pęknięć oraz mikrourazów w miejscach intymnych, które na długo powodują dyskomfort nie tylko w sferze seksualnej, ale również i w czasie wykonywania codziennych, bardzo zwyczajnych czynności. Sami widzicie, że cena Toyjoy Lube Waterbased jest bardzo atrakcyjyna.

 

Żel intymny, wyprodukowany na bazie wody Toyjoy Lube Waterbased 200ml to bez wątpienia produktu bardzo skuteczny, a przy tym ze względu na obecność cennych składników pochodzenia naturalnego jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Ponadto, doskonale nadaje się do użytkowania wraz z prezerwatywami czy erotycznymi gadżetami, wykonanymi z dowolnego rodzaju materiału.

 

Bardzo dużym atutem (z którego cieszą się w szczególności kobiety) jest fakt, iż stosowanie lubrykantu nie wiąże się z powstawaniem na pościeli, ubraniu czy bieliźnie tłustych plam, które mogłyby być dość trudne do usunięcia.

 

Toyjoy Lube Waterbased sprawdzi się przy każdym typie seksu, w zależności od preferencji i aktualnej ochoty obojga partnerów.

 

Dzięki temu, że jest lubrykantem wyprodukowanym na bazie wody łączy w sobie ogromną skuteczność działania z bezpieczeństwem stosowania.

 

Aby upewnić się, że żel jest całkowicie dla nas bezpieczny, zaleca się przeprowadzenie testu uczuleniowego. Wystarczy, odrobinę lubrykantu nanieść na przedramię. Jeśli nie pojawi się reakcja alergiczna można bez obaw cieszyć się przyjemnością ze stosunku seksualnego przy intensywnie nawilżonych miejscach intymnych.

 

* Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2017-06-02 23:45:48 - karolina

Oboje jesteśmy zachwyceni działaniem tego lubrykanta. Najfajniejsze jest to, iż jest na wodzie i nie uczula.