Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: tenga (jap)

Tenga jest znaną i niezwykle cenioną, japońską firmą, specjalizującą się w produkcji najwyższej jakości erotycznych gadżetów oraz lubrykantów.

Kup Tenga - Mild Lotion 170 ml wysokiej jakości lubrykant wodny, który został specjalnie zaprojektowany, aby współdziałać z masturbatorami marki Tenga.

Dzięki zastosowaniu żelu, używanie masturbatorów jest jeszcze bardziej komfortowe i dostarczające niezwykłej i satysfakcjonującej przyjemności. Nasz sklep gwarantuje, że cena jest niska, jak za tyle korzyści.

Im wilgotniej, tym przyjemniej i jest to prawda znana już od bardzo dawna. Choć wydawać by się mogło,że zasada dotyczy wyłącznie kobiet, to jednak w rzeczywistości doskonały poślizg niezbędny będzie także mężczyznom, korzystającym z przyjemności związanych z wykorzystywaniem masturbatorów.

Tenga - Mild Lotion to lubrykant najwyższej jakości. Jest niezwykle bezpieczny w stosowaniu zarówno dla delikatnej sfery intymnej, jak i masturbatorów. Nie wszystkie bowiem lubrykanty nie powodują zniszczenia struktury erotycznych gadżetów, dlatego z całą pewnością Tenga - Mild Lotion pod tym względem jest wyjątkowy.

Dzięki temu, że został wyprodukowany na bazie wody, nie powoduje także niekomfortowych podrażnień w miejscach intymnych, pozwalając cieszyć się z przyjemności korzystania z erotycznych gadżetów bez przeszkód.

Żel intymny na bazie wody Tenga - Mild Lotion jest niezwykle przyjemny w kontakcie ze skórą, dlatego może być bez przeszkód aplikowany bezpośrednio na nią bądź erotyczną zabawkę.

Jego konsystencja jest jedwabiście gładka. Sam lubrykant nie klei się, dlatego też nie przyczynia się w ten sposób do powstania dyskomfortu w miejscach intymnych. Doskonałe nawilżenie, przy bardzo niskiej lepkości czynią Tenga - Mild Lotion jedynym z najlepszych lubrykantów, dostępnych obecnie na rynku.

Jak stosować lubrykanty: wystarczy niewielką ilość lubrykantu nanieść na masturbator bądź w miejsce intymne. Dzięki temu, że został opracowany na bazie wody, bardzo łatwo się zmywa, zarówno z ciała jak i erotycznej zabawki. Ponadto, żel nie pozostawia po sobie śladu w postaci trudnych do usunięcia plam. Dodatkowo, opakowanie lubrykantu jest niezwykle dyskretne, dlatego bez głębszego rozeznania co do jego zawartości nie każdy będzie w stanie zorientować się co zawiera.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.