Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: SWISS NAVY

Intymne żele nawilżające na bazie wody mają tę ważną zaletę, że mogą być stosowane wespół z prezerwatywami i wszelkimi zabawkami erotycznymi, są więc niebywale uniwersalne.

Swiss Navy żel wodny - 947 ml jest jeszcze bardziej wygodny w użytkowaniu, gdyż jego bardzo estetyczne i dyskretne opakowanie nie każe od razu domyślać się, co znajduje się w środku. Dzięki temu nie trzeba wstydliwie chować go w sypialni, lecz można zapewnić sobie wygodę. W dodatku, małe opakowanie o pojemności 59 ml, dołączone do dużej butelki 947 ml, jest wygodne do przenoszenia, wobec czego można je zawsze mieć przy sobie. Sprzyja to zachowaniu spontaniczności, ale nie są to jedyne zalety, jakie posiada ten wspaniały produkt. Kup teraz i dowiedz sie jak wiele nowych możliwości możesz zyskać.

Lubrykant wodny Swiss Navy zapewnia bardzo dobry poślizg, którym można cieszyć się długi czas. Mimo, iż jest wykonany na bazie wody, zawarte w nim składniki gwarantują długotrwały efekt, wobec czego niewielka ilość żelu wystarczy, by dać oczekiwany rezultat i nie trzeba ponawiać aplikacji. Ta jest zresztą bardzo łatwa i bezproblemowa, dzięki wygodnej buteleczce z pompką. Jej ergonomia sprawia, że nie trzeba obawiać się utraty spontaniczności w czasie aplikacji produktu. Warstwa jaką tworzy żel, jest bardzo przyjemna i pozwala na komfortowe odbywanie stosunków różnego rodzaju. Sprawia też, że skóra jest bardziej wrażliwa na dotyk, te same pieszczoty mogą więc sprawiać przyjemność dużo większą niż do tej pory. Można mieć tego pewność bez względu na rodzaj odbywanych stosunków, a także podczas korzystania z gadżetów erotycznych. Bez obaw można bowiem łączyć ich użytkowanie ze stosowaniem tego produktu.

Jego fantastyczne działanie pozwala czerpać maksymalną przyjemność z użytkowania takich akcesoriów, a także podnosi stopień realności doznań, dzięki czemu wrażenia są niebywałe. Lubrykant rekomendowany przez sklep Świat Doznań.

Produkt można stosować w niewielkiej ilości - tyle wystarczy, by zapewnić sobie odpowiedni poziom nawilżenia. Sprawia to, że nawet niewielkie opakowanie wystarcza na długi czas niezapomnianych zabaw i pamietaj, że cena dużego opakowaniu jest niezwykle atrakcyjna.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.