Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Wodny lubrykant, pochodzący od Swiss Navy to produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, jakie stawiane są przed tego typu preparatami. Nasz sklep gwarantuje pełną satysfakcję.

Naturalne, starannie dobrane składniki sprawiają, że żel intymny zapewnia doskonały poślizg i uczucie gładkości. Wzmaga przyjemność odczuwaną ze stosunków seksualnych. Żel daje szansę kobietom, cierpiącym z powodu suchości miejsc intymnych na nowo poczuć, jak to jest czerpać pełnymi garściami z seksualnej przyjemności. Oczywiście nie oznacza to, że lubrykant nie sprawdzi się również w innych sytuacjach, czyli w przypadku par poszukujących nowych doznań, czy osób lubiących zabawy solo z wykorzystaniem rożnych erotycznych gadżetów. Wszystkie te korzyści zamkniete w małej buteleczczce - kup już teraz, dopóki cena jest tak atrakcyjna.

Na rynku jest przeogromny wybór wszelkiego rodzaju intymnych żeli. Jak jednak, przy tak rozmaitym asortymencie wybrać produkt najwyższej jakości, spełniający wszystkie oczekiwania? Doskonałym wyborem będzie zakup Swiss Navy lubrykant wodny - 59 ml.

Oto kilka powodów na potwierdzenie tego:
-żel stworzony został na bazie naturalnych składników, co sprawia, że jest bezpieczny w stosowaniu,
-doskonale nawilża okolice intymne, uwrażliwiając je tym samym na wiele bodźców takich jak dotyk, co tylko wzmaga doznania seksualne,
-Swiss Navy całkowicie się wchłania, nie pozostawiając trudnych do usunięcia plam,
-żel wodny bez przeszkód może być stosowany z prezerwatywami jak  erotycznymi gadżetami, nie uszkadzając ich przy tym,
-wygodne opakowanie, umożliwiające odpowiednie dozowanie lubrykantu,

- niska cena, spora wydajność, pełna dyskrecja.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2016-09-08 14:15:08 - Osi

Bardzo fajny lubrykant. Buteleczka jest niezwykle poręczna, co ułatwia korzystanie.