Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy żel wodny - 473 ml to lubrykant wodny, będący wysokiej jakości, nowoczesnym nawilżaczem, zapewniającym odpowiedni poślizg i gładkość. Lubrykant rekomendowany przez sklep Świat Doznań.

Oferowany pojemnik z lubrykantem ma pojemność 473 mililitrów, dzięki czemu jego cena jest niezwykle atrakcyjna dla kogoś, kto z lubrykantów korzysta na codzień.

Ten lubrykant wodny charakteryzuje się nie tylko wysoką jakością samego płynu. Jest również bardzo łatwy w aplikacji, dzięki opatentowanemu systemowi pompującemu. Wygodna pompka umożliwia wygodne operowanie pojemnikiem za pomocą jednej ręki. Dzięki stosowaniu lubrykantu Swiss Navy możesz się dłużej cieszyć jedwabistym nawilżeniem.

Design opakowania umożliwia bardzo łatwe i bezpieczne przechowywanie. Pompka, za pomocą której aplikuje się lubrykant posiada blokadę, dzięki której płyn nie rozleje się w torebce czy kosmetyczce. Ponadto wygląd pojemnika jest bardzo neutralny i nie wywołuje uczucia skrępowania. Oferowany produkt jest również dostępny w innych pojemnościach. Wybierz odpowiedni żel i kup teraz!

W skład żelu wodnego Swiss Navy wchodzi woda, gliceryna, PEG-8, propylen glikolowy, hydroksyetyloceluloza, benzoesan sodu, karbomer, metyloparaben, PEG-45M, Tetrahydroxpropyl Ethylenediamine, propyloparaben oraz Tetrasodium EDTA.

Produkt został wykonany przez firmę MD Science Lab Swiss Navy, posiadającą kilkunastoletnie doświadczenie w produkowaniu różnej maści wzmacniaczy intymnych, spełniających wysokie normy jakościowe i charakteryzujących się wysoką skutecznością. Produkty tej marki są sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród osób w każdym wieku, chcących cieszyć się pełnią życia w sytuacjach intymnych.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.