Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Żel wodny Swiss Navy wyznacza standardy na obecnym rynku nawilżaczy erotycznych. Jego formuła została skonstruowana w taki sposób, by zapewnić oczekiwany poziom nawilżenia i wyjątkową gładkość porównywalną z nawilżeniem silikonowym, a cena była wyraźnie niższa.

Żelowa forma lubrykantu, daje wygodę aplikacji produktu i sprawia, że zostaje on zawsze w tym miejscu, w którym był nałożony. Łatwość użytkowania pozwala na czerpanie wyjątkowej satysfakcji ze zbliżeń, bez narażania się na ból i nieprzyjemne uczucie suchości w miejscach intymnych. Lubrykant rekomendowany przez nasz sklep z racji jego niesamowitej jakości.

Opakowanie zostało wyposażone w szczelną pompę blokującą, która zapewnia ochronę przed wyciekiem płynu podczas podróży. Wysoka jakość składników sprawia, że produkt jest porównywalny z droższymi nawilżaczami, dostępnymi na rynku.

Wodna formuła żelu pozwala na stosowanie go z zabawkami erotycznymi, lateksem, prezerwatywami, a także podczas seksu analnego.

Nie pozostawia plam, jest skuteczny do momentu całkowitego wchłonięcia się w skórę, jest łatwo zmywalny. Żel intymny Swiss Navy zawiera PH odpowiednie dla zachowania zdrowia seksualnego kobiety. Produkt do stosowania zewnętrznego. Jest niezwykle wydajny, gdyż do użycia wystarczy jego niewielka ilość. Kup teraz i zapomnij o dyskomforcie podczas miłosnych igraszek.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.