Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Żel wodny Swiss Navy wyznacza standardy na obecnym rynku nawilżaczy erotycznych. Jego formuła została skonstruowana w taki sposób, by zapewnić oczekiwany poziom nawilżenia i wyjątkową gładkość porównywalną z nawilżeniem silikonowym.

Żelowa forma lubrykantu, daje wygodę aplikacji produktu i sprawia, że zostaje on zawsze w tym miejscu, w którym był nałożony. Łatwość użytkowania pozwala na czerpanie wyjątkowej satysfakcji ze zbliżeń, bez narażania się na ból i nieprzyjemne uczucie suchości w miejscach intymnych.

Opakowanie zostało wyposażone w szczelną pompę blokującą, która zapewnia ochronę przed wyciekiem płynu podczas podróży. Wysoka jakość składników sprawia, że produkt jest porównywalny z droższymi nawilżaczami, dostępnymi na rynku.

Wodna formuła żelu pozwala na stosowanie go z zabawkami erotycznymi, lateksem, prezerwatywami, a także podczas seksu analnego.

Nie pozostawia plam, jest skuteczny do momentu całkowitego wchłonięcia się w skórę, jest łatwo zmywalny. Żel intymny Swiss Navy zawiera PH odpowiednie dla zachowania zdrowia seksualnego kobiety. Produkt do stosowania zewnętrznego. Jest niezwykle wydajny, gdyż do użycia wystarczy jego niewielka ilość.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.