Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Gdzie możesz kupić naturalny, filigranowy i wyglądający neutralnie żel, który wspomoże naturalną lubrykację? Zdaj się na sklep Świata Doznań i wypróbuj na początek swojej przygody z lubrykantami wodnymi - Swiss Navy żel wodny - 20 ml.
 
Dlaczego właściwe nawilżenie jest takie istotne?
 
Właściwy poziom nawilżenia jest niezwykle ważny w trakcie odbywania stosunków seksualnych. Decyduje on bowiem o komforcie i poziomie odczuwania przyjemności przez obojga partnerów. W związku z czym, bardzo często aby wspomóc naturalną lubrykację stosuje się różnego rodzaju środki nawilżające, które działają naprawdę szybko i skutecznie. Jednakże nie każdy ma taki sam organizm i nie każde ciało reaguje w taki sam sposób, stąd też warto stosować środki jak najbardziej naturalne - na bazie wody, takie jak Swiss Navy żel wodny - 20 ml.

Kup ten żel bazujący przede wszystkim na składnikach naturalnych, takich jak woda. Powoduje nie tylko nawilżenie w trakcie stosunku, ale również pomaga w zwalczaniu dolegliwości, jaką jest suchość pochwy. Co więcej można go stosować z prezerwatywami i jest on szczególnie wskazany, zwłaszcza dla osób, posiadających wrażliwą skórę.

Aplikacja Swiss Navy żel wodny - 20 ml

Lubrykant wodny Swiss Navy został zamknięty w niewielkim opakowaniu, ułatwiającym szybkie i skuteczne aplikowanie go, nawet przy użyciu tylko jednej ręki. Jest on naprawdę skuteczny, ponieważ zapewnia naprawdę długotrwałe uczucie nawilżenia. Pamiętaj, że ten lubrykant na bazie wody możesz kupić w różnych pojemnościach: im większa butelka, tym niższa cena.

Lubrykanty wodne marki Swiss Navy ustanawiają naprawdę bardzo wysokie standardy nowoczesnego rynku nawilżaczy. Dodatkowo na stronach naszego sklepu są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.