Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Gdzie możesz kupić naturalny, filigranowy i wyglądający neutralnie żel, który wspomoże naturalną lubrykację? Zajrzyj do krainy Świata Doznań i wypróbuj na początek swojej przygody z lubrykantami wodnymi - Swiss Navy żel wodny - 20 ml.
 
Dlaczego właściwe nawilżenie jest takie istotne?
 
Właściwy poziom nawilżenia jest niezwykle ważny w trakcie odbywania stosunków seksualnych. Decyduje on bowiem o komforcie i poziomie odczuwania przyjemności przez obojga partnerów. W związku z czym, bardzo często aby wspomóc naturalną lubrykację stosuje się różnego rodzaju środki nawilżające, które działają naprawdę szybko i skutecznie.
Jednakże nie każdy ma taki sam organizm i nie każde ciało reaguje w taki sam sposób, stąd też warto stosować środki jak najbardziej naturalne - na bazie wody, takie jak Swiss Navy żel wodny - 20 ml.

Produkt ten bazuje zatem przede wszystkim na czynnikach naturalnych, takich jak woda. Powoduje nie tylko nawilżenie w trakcie stosunku, ale również pomaga w zwalczaniu dolegliwości, jaką jest suchość pochwy. Co więcej można go stosować z prezerwatywami i jest on szczególnie wskazany, zwłaszcza dla osób, posiadających wrażliwą skórę.

Aplikacja Swiss Navy żel wodny - 20 ml

Lubrykant wodny Swiss Navy został zamknięty w niewielkim opakowaniu, ułatwiającym szybkie i skuteczne aplikowanie go, nawet przy użyciu tylko jednej ręki. Jest on naprawdę skuteczny, ponieważ zapewnia naprawdę długotrwałe uczucie nawilżenia.

Lubrykanty wodne marki Swiss Navy ustanawiają naprawdę bardzo wysokie standardy nowoczesnego rynku nawilżaczy. Dodatkowo na stronach naszego sklepu są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.