Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Czy brakuje Ci atrakcji w Twoim życiu seksualnym? Chciałbyś jakoś je urozmaicić? A może po prostu brakuje Wam nawilżenia, co powoduje dyskomfort w trakcie zbliżeń? Z pomocą przychodzi Swiss Navy żel wodny - 118 ml, dzięki któremu zapomnisz o Waszych dotychczasowych zmartwieniach i będziesz się cieszył niesamowitą gładkością i poślizgiem.

Naturalny skład, zamknięty w wygodnym opakowaniu, które zapewnia:
- blokadę pompki, dzięki czemu zużycie jest ergonomiczne, a opakowanie nie przecieka;
- komfortowe korzystanie z aplikatora przy pomocy tylko jednej ręki;
- uczucie jedwabistego "zwilżenia" na długo.

Żel wodny to przede wszystkim gwarancja łagodnego, naturalnego poślizgu, dzięki czemu nie powinien on wywoływać żadnych podrażnień, ani uczuleń.

Co daje nam marka Swiss Navy?

Swiss Navy to firma, która ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku lubrykantów.
Ponadto, jest ona tworzona przez zespół całkowicie poświęconych swojej pracy laborantów i badaczy, którzy opracowują, jak najlepsze formuły produktów dla jak największej satysfakcji ich klientów.

Swiss Navy to tylko sprawdzone lubrykanty, najwyższej jakości - zainwestuj w Swiss Navy żel wodny - 118 ml i ciesz się nim przez naprawdę długi czas!

Pamiętaj, z marką Swiss Navy satysfakcja z Twojego życia seksualnego jest gwarantowana, bo czuwa nad tym naprawdę czujne oko najwyższej klasy specjalistów. Zapraszamy do zakupu!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.