Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Na rynku pojawia się coraz więcej gadżetów, preparatów i medykamentów, które mają pomóc w osiąganiu maksymalnej satysfakcji seksualnej.

Dokonując wyboru produktu odpowiedniego dla siebie należy przede wszystkim kierować się normami bezpieczeństwa oraz nabywać wyłącznie produkty od rzetelnych i sprawdzonych producentów.

Preparatem, który doskonale spełnia te założenia jest Swiss Navy ANAL lubrykant silikonowy - 29 ml. Produkt powstaje w sterylnych warunkach zgodnych z wszelkimi wytycznymi w zakresie ochrony zdrowia użytkowników, a opinie zadowolonych klientów stanowią najlepszą rekomendację. Dla chcących go kupić i wypróbować dodamy, że cena za małe opakowanie jest na tyle niska, że warto ją ponieść. Nasz sklep gwarantuje satysfakcję i czekamy na Twój powrót po więcej.

Prezentowany lubrykant analny, dzięki zawartości olejku z goździka w swoim składzie, jest niezwykle delikatny, nieinwazyjny, a także ma silne właściwości relaksujące i rozluźniające. Pozwala zatem zapomnieć o codziennym stresie i w pełni oddać się zmysłowym doznaniom w sypialni. Preparat jest niezwykle wydajny i wystarcza na długo, nawet w przypadku częstej eksploatacji. Ponadto nie wchłania się jak inne tego typu lubrykanty na bazie wody, dając komfort przez cały czas trwania stosunku.

Swiss Navy ANAL to rozwiązanie dla wszystkich, którzy zapomnieli już, co to prawdziwa przyjemność w zaciszu alkowy. Dzięki naszemu lubrykantowi nie trzeba rezygnować z aktywności seksualnej z powodu kompleksów, frustracji lub bólu. Można natomiast na nowo odkryć świat zmysłowych doznań spotęgowanych do granic możliwości.

Swiss Navy ANAL to nowy wymiar rozkoszy. Chyba najlepszy lubrykant do seksu analnego jaki kiedykolwiek powstał.*

 

Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.