Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy ANAL lubrykant - 29 ml

Lubrykant Analny Premium

  • silikon najwyższej jakości
  • właściwości relaksujące dzięki goździkowi
  • wystarcza na długo / nie wchłania się

Lubrykant analny Premium zapewnia maksymalną satysfakcję seksualną i wzmaga przyjemność stosunku. Bezzapachowy lubrykant silikonowy z olejkiem z goździka eliminuje dyskomfort zostawiając Was tylko z rozkoszą.
 

Produkt nie wchłania się jak lubrykant wodny, wystarcza na długo.
 

Skład:
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Tocopheryl Acetate
 

Nie stosować z silikonowymi zabawkami erotycznymi.
Można stosować z prezerwatywami.
 

MD Science Lab/ SWISS NAVY – firmę z kilkunastoletnim doświadczeniem - tworzy zespół oddanych labolatorantów i badaczy, którzy pracują nad tym, by w najwyższej jakości warunkach komponować produkty, które będą zgodne z amerykańskimi i międzynarodowymi standardami. Program kontroli jakości przewiduje pełną analizę każdej partii produktu na kolejnych etapach produkcji i odrębną certyfikację każdej z analizowanych partii. MD Science Lab/ SWISS NAVY oddany jest inżynierii i produkcji rewolucyjnych, naturalnych wzmacniaczy intymnych - przełomowe produkty, które doskonale pasują do współczesnego stylu życia, skutecznie pomagają rozpalać namiętności klientów marki.
Produkty tworzone w USA sprzedawane są już teraz w 43 krajach, poprzez dystrybutorów, którzy pomagają odbiorcom dopasować produkty i korzystać z ich pomocą z pełni swojego życia, niezależnie od wieku. SWISS NAVY przyciąga uwagę klientów różnorodnością pojemności produktów, łącznie z najmniejszymi pojemnościami 20 ml, opatentowanym wygodnym w użyciu, niecieknącym systemem pompującym oraz estetycznymi, neutralnymi opakowaniami.