Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy All Natural żel naturalny - 59 ml to wysokiej jakości lubrykant wodny, spełniający wymagania osób, które kierują się niezwykle rygorystycznymi kryteriami przy wyborze jakiegokolwiek preparatu. Kup teraz i wypróbuj z ukochaną osobą, a już jutro wrócisz do naszego sklepu po więcej. Pamiętaj, że im większa pojemność tym niższa cena.

Swiss Navy jest wodnym lubrykantem, pozbawionym dodatków sztucznych.

Swiss Navy All Natural żel jako naturalny środek do nawilżania miejsc intymnych doskonale sprawdzi się nawet w przypadku osób mających bardzo wrażliwą skórę.

Lubrykant na bazie wody Swiss Navy All Natural skutecznie pomoże kobietom zwalczyć suchość pochwy (niezależnie od przyczyny jej występowania).

Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu miejsc intymnych, kobiety nareszcie będą mogły w pełni cieszyć się z pożycia seksualnego, co wcześniej niestety nie było możliwe.
Swiss Navy All Natural jest produktem bardzo bezpiecznym nie tylko w zetknięciu z bardzo delikatną sferą intymną.

Dodatkowo, ten delikatny lubrykant, wykonany na bazie wody może być stosowany w połączeniu z prezerwatywami (nie obniżając przy tym skuteczności ich działania jako środka antykoncepcyjnego), czy z wieloma gadżetami erotycznymi, które podobnie jak lubrykant są w stanie ożywić atmosferę pomiędzy kochankami. Nasz sklep z czystym sumieniem poleca lubrykanty marki Swiss Navy.

Produkt ma neutralne pH, a co za tym idzie nie zaburza flory intymnej.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.