Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Perfect ten

Perfect Ten to feromony bezwonne dla kobiet, które cenią sobie skuteczność i siłę działania!

Jedne z najsilniejszych feromonów na rynku, idealne dla doświadczonych i wymagających użytkowniczek. Niewiele produktów tego typu gwarantuje aż takie efekty - jeśli chcesz maksymalnie spotęgować działanie naturalnie wydzielanych przez Twój organizm feromonów, Perfect Ten to doskonałe rozwiązanie.

Wiele osób zastanawia się nad sekretem uwodzicielek, które bez mrugnięcia okiem hipnotyzują mężczyzn i wykorzystują ich do własnych celów. Odpowiedź jest niespodziewanie prosta - feromony. Te bezwonne substancje są wytwarzane przez organizm każdego człowieka, a ich zadaniem jest zakomunikowanie podświadomości pozostałych ludzi, że jesteśmy gotowi na kontakt, podryw, seks czy zaufanie. Perfect Ten to niespotykana szansa na zwielokrotnienie siły ich działania i oczarowywanie facetów z niewyobrażalną dotychczas skutecznością.

Bezzapachowe feromony Perfect Ten to również okazja na poprawę życia zawodowego. Jeśli zaczniesz być postrzegana jako silna i niezależna kobieta sukcesu, otworzysz przed sobą wiele niedostępnych dotąd drzwi. Niech inni zrozumieją, że to właśnie Ty najbardziej zasługujesz na awans i docenienie ze strony przełożonych. Ten produkt doskonale nadaje się podczas negocjacji handlowych, spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych, egzaminów czy castingów!

Na imprezach zaskoczysz innych tym, jak bardzo stałaś się fascynująca. Bądź największą gwiazdą każdego spotkania o charakterze towarzyskim i korzystaj z zainteresowania innych ludzi wedługo własnych potrzeb.

Nie wiesz, czy zależy Ci na jednorazowej przygodzie z gorącym kochankiem, czy może na stabilnym związku z opiekuńczym mężczyzną na lata? Nic nie szkodzi, od tej chwili praktycznie każdy facet może stać się adoratorem, chętnym zrobić niemalże wszystko, aby tylko przywołać na Twojej twarzy uśmiech.

Perfect Ten to:

  • flakon - 10 ml
  • czysty alkohol - 30 ml
  • atomizer - 7 ml
  • strzykawka


Dzięki takiemu zestawowi, możesz dowolnie rozcieńczyć feromony i kontrolować ich optymalne stężenie. Atomizer daje możliwość aplikacji w każdym miejscu i w każdej sytuacji, a niewielkie opakowanie pozwala schować Perfect Ten w każdej torebce czy kieszeni.

 

Feromony zawarte w formule:

 

  • Androstenon - dzięki tej substancji stworzysz wokół siebie aurę dominacji i od razu znajdziesz się w centrum uwagi. Ludzie w Twoim otoczeniu staną się bardziej ulegli i przychylni Twoim argumentom.
  • Androstenol - ułatwia nawiązywanie kontaktów, ludzie stają się pod jego wpływem bardziej rozmowni, a Ty bardziej atrakcyjna.
  • Androsteron – feromon podkreślający Twoją wyjątkowość, wzbudzający umiarkowany respekt u mężczyzn, a u kobiet poczucie bezpieczeństwa.
  • Kopuliny – wpływają głównie na mężczyzn w pobliżu, podnosząc u nich napięcie seksualne i zwiększając Twoją atrakcyjność.


Napisz opinię
2015-01-11 12:01:59 - anka

Te feromony naprawde działają. Mój facet tak oszalał, że jeszcze nigdy nie przeżyłam z nim takiej nocy, jak po zastosowaniu tych feromonów. Nigdy nie wierzyłam w takie gadżety, ale to naprawdę działa.

2016-02-05 14:49:35 - Jula

Zestaw praktyczny w użyciu i co ważniejsze feromony działają. Wart swojej ceny.

2017-01-09 16:16:28 - Happy

Zawsze można mieć ten zestaw przy sobie, co jest bardzo praktyczne. Feromony zmieniają życie.

2017-05-31 17:51:30 - Karina

Nigdy bym nie pomyślała że tak mała rzecz, może wnieść tak wiele do moich łóżkowych spraw. Polecam!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...