Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Pheromax

Pheromax to bardzo silne i wyjątkowo efektywne feromony o wysokim stężeniu. Ich obecność nadzwyczajnie mocno wpływa na pożądanie seksualne osoby, która znajduje się pod wpływem ich działania.

Korzystając z tego produktu, błyskawicznie wpływasz na atencję ze strony innych osób - stają się dużo bardziej towarzyskie, często próbują flirtować i budować seksualne napięcie pomiędzy Wami. Jednym ze składników Pheromax dla kobiet jest estratetraenol, najsilniej działający na mężczyzn feromon dotychczas znany ludzkości.

Wpływ na zachowanie mężczyzn, którzy najchętniej nosiliby kobietę na rękach, nie jest jedynym skutkiem stosowania tych feromonów. Oddziałuje on również na konkurentów osoby używającej produktu, którzy nabierają wobec niej respektu i traktują je z większym podziwem. Staje się autorytetem i liderem w danej grupie społecznej.

Również osoba, która stosuje feromony Pheromax nie pozostaje obojętna na ich działanie. Użycie 1-2 kropli sprawia,  że staje się ona pewna siebie, przebojowa, świadoma swojej wartości i otwarta.

Mężczyźni będą Tobą zauroczeni, a erotyczna aura, która od teraz będzie Cię otaczać, sprawi, że nie będą mogli się Tobie oprzeć. Ty nie musisz się zmieniać - od teraz zmieni się percepcja facetów, co pozwoli Ci uświadomić sobie swoją wartość.

Feromony same w sobie nie posiadają zapachu i nie są widoczne dla ludzkiego oka, dzięki czemu osoba podatna na ich działanie odbiera swoją reakcję na nie jako całkowicie naturalną. Substancje te są przekaźnikiem informacji na temat osoby, które je wydziela. Po latach badań nad wyizolowaniem feromonów odpowiedzialnych za pożądanie, namiętność i całej gamy czynników odpowiedzialnych za chęć zawierania bliższych znajomości, udało się stworzyć bardzo efektywny produkt, jakim bez wątpienia jest Pheromax.

Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych dostępnych na rynku feromonów służących do uwodzenia i kreowania seksualnego napięcia pomiędzy użytkownikiem produktu, a osobą poddaną jego działaniu. Gwarantuje niezwykle zmysłową relację między dwójką zainteresowanych.

Dodatkowym atutem feromonów Pheromax jest możliwość podniesienia temperatury w sypialni również z długoletnim partnerem! Jeśli między Wami się ochłodziło, a chcesz znowu być dla swojego męża najbardziej ognistą kochanką na świecie, ten produkt może być najlepszym rozwiązaniem.

Pamiętaj!
- feromony na każdego działają inaczej, to kwestia indywidualna
- lepsze skutki pozwoli osiągnąć zastosowanie ich na skórze (szyja, dekolt, nadgarstek, zgięcie łokciowe, skóra za uchem), aniżeli na ubraniu
- im mniejsza odległość między ludźmi, tym większa szansa na powodzenie

Większa ilość niż zalecana może wywołać niepożądane skutki, gdyż jest to produkt bardzo silnie stężony!

Pojemność: 1 ml
Stężenie: 0.035%


Skład:
- copulins
- androstenol
- estratetraenol

Feromony nadają się do stosowania wyłącznie przez osoby dorosłe!

Napisz opinię
2016-01-14 20:26:04 - UlaS

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego produktu. Idealne na prezent pod choinke dla singli ;) polecam

2016-01-26 12:34:35 - UlaS

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego produktu. Idealne na prezent pod choinke dla singli ;) polecam

2016-03-26 16:42:31 - Lola

Już samo ich stosowanie podnosi samoocenę. Polecam.

2016-05-23 10:31:32 - Kinga

Feromony pomagają budować i umacniać swoją pozycję w grupie. Wysokie stężenie poprawia te efekty. Dla kobiet, które chcą poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze.

2017-04-02 21:18:30 - Monika

Bardzo silne, intensywne i działają. Są niesamowicie wydajne. 1 ml - a pewności siebie tyle, że hoho!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...