Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Pheromax to bardzo silne i wyjątkowo efektywne feromony o wysokim stężeniu, dlatego często określane są mianem koncentratu feromonów. Ich obecność nadzwyczajnie mocno wpływa na pożądanie seksualne osoby, która znajduje się pod wpływem ich działania.

Jak działają feromony? Korzystając z tego produktu, błyskawicznie zyskujesz atencję ze strony innych osób - stają się one dużo bardziej towarzyskie, często próbują flirtować i budować seksualne napięcie pomiędzy Wami. Jednym ze składników Pheromax dla kobiet jest estratetraenol, najsilniej działający na mężczyzn feromon.


Wpływ na zachowanie mężczyzn, którzy najchętniej nosiliby kobietę na rękach, nie jest jedynym skutkiem stosowania tych feromonów. Oddziałują one również na konkurentów osoby używającej produktu, którzy nabierają wobec niej respektu i traktują ją z większym podziwem. Użytkowniczka produktu staje się autorytetem i liderem w danej grupie społecznej.

Użycie 1-2 kropli sprawia,  że kobieta staje się pewna siebie, przebojowa, świadoma swojej wartości i otwarta.

Mężczyźni będą Tobą zauroczeni, a erotyczna aura, która od teraz będzie Cię otaczać, sprawi, że nie będą mogli się Tobie oprzeć. Ty nie musisz się zmieniać - od teraz zmieni się percepcja mężczyzn, co pozwoli Ci uświadomić sobie swoją wartość.

Feromony same w sobie nie posiadają zapachu i nie są widoczne dla ludzkiego oka, dzięki czemu osoba podatna na ich działanie odbiera swoją reakcję na nie jako całkowicie naturalną. Substancje te są przekaźnikiem informacji na temat osoby, które je wydziela. Po latach badań nad wyizolowaniem feromonów odpowiedzialnych za pożądanie, namiętność i całej gamy czynników odpowiedzialnych za chęć zawierania bliższych znajomości, udało się stworzyć bardzo efektywny produkt, jakim bez wątpienia jest Pheromax.

Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych dostępnych na rynku feromonów służących do uwodzenia i kreowania seksualnego napięcia pomiędzy użytkownikiem produktu, a osobą poddaną jego działaniu. Gwarantuje niezwykle zmysłową relację między dwójką zainteresowanych.

Dodatkowym atutem feromonów Pheromax jest możliwość podniesienia temperatury w sypialni również z długoletnim partnerem! Jeśli między Wami się ochłodziło, a chcesz znowu być dla swojego męża najbardziej ognistą kochanką na świecie, ten produkt może być najlepszym rozwiązaniem. Nie zastanawiaj się zbyt długo, kup dzisiaj, a jutro sama się przekonasz, czy przesadziliśmy w opisie.

Pamiętaj!
- feromony na każdego działają inaczej, to kwestia indywidualna
- lepsze efekty pozwoli osiągnąć zastosowanie ich na skórze (szyja, dekolt, nadgarstek, zgięcie łokciowe, skóra za uchem), aniżeli na ubraniu
- im mniejsza odległość między ludźmi, tym większa szansa na powodzenie

Większa ilość, niż zalecana może wywołać niepożądane skutki, gdyż jest to produkt bardzo silnie stężony! Zastanawiających się dlaczego ich cena jest tak wysoka, zapewniamy, że jest ona w zasadzie niska, gdyż pozyskanie czystych feromonów w warunkach laboratoryjnych jest kosztowne. Dodam, że nasz sklep od lat współpracuje z ich oficjalnym dystrybutorem, dlatego możemy dać Ci gwarancję oryginalności produktu oraz jego wysokiej jakości.

 

Jak stosować feromony?

 

Najlepszy efekt osiągnie się, aplikując feromony na najbardziej ukrwione miejsca (szyja, nadgarstki czy zgięcia łokciowe) oraz na ubranie. 

 Pojemność: 1 ml
Stężenie: 0.035%


Feromony zawarte w formule:

 

  • Kopuliny – wpływają głównie na mężczyzn w pobliżu, podnosząc u nich napięcie seksualne i zwiększając Twoją atrakcyjność.
  • Androstenol - Ty staniesz się bardziej atrakcyjna w oczach innych, a oni bardziej rozmowni i zainteresowani Tobą.
  • Estratetraenol – wpłynie na Ciebie ożywczo i pozwoli uwypuklić Twoją kobiecość. Mężczyźni w pobliżu uznają Cię za bardziej atrakcyjną i kipiącą seksualnością.
 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. 

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Androstenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    1

Zaloguj się
2016-01-14 20:26:04 - UlaS

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego produktu. Idealne na prezent pod choinke dla singli ;) polecam

2016-01-26 12:34:35 - UlaS

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania tego produktu. Idealne na prezent pod choinke dla singli ;) polecam

2016-03-26 16:42:31 - Lola

Już samo ich stosowanie podnosi samoocenę. Polecam.

2016-05-23 10:31:32 - Kinga

Feromony pomagają budować i umacniać swoją pozycję w grupie. Wysokie stężenie poprawia te efekty. Dla kobiet, które chcą poczuć się jeszcze lepiej w swojej skórze.

2017-04-02 21:18:30 - Monika

Bardzo silne, intensywne i działają. Są niesamowicie wydajne. 1 ml - a pewności siebie tyle, że hoho!