Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Feromony bezwonne Pheromax to potężna dawka pożądania i namiętności, która od teraz może stać się dla Ciebie codziennością! Kup ten koncentrat feromonów i zobacz jaka jest cena sukcesu!

 

Każdy zasługuje na miłość, a teraz wszyscy mają na nią równe szanse - jeśli dotychczas czułaś, że życie jest niesprawiedliwe, bo Ty zasługujesz, a tylko innym się udaje, ten produkt jest stworzony właśnie dla Ciebie. Teraz możesz owinąć sobie wokół palca każdego mężczyznę i sama zadecydować czy zasługuje na Twoje uczucie.

 

Nie ma znaczenia, czy poszukujesz przelotnego romansu, czy może pragniesz znaleźć swojego księcia z bajki - perfumy te pozwolą Ci poznać tylu ciekawych i spragnionych Twojej obecności mężczyzn, że któraś z tych znajomości po prostu musi skończyć się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 

Wysokie stężenie produktu sprawia, że jeśli chodzi o budowanie seksualnego napięcia, Pheromax nie ma sobie równych. Mężczyźni w Twoim towarzystwie będą otwarci, rozmowni, towarzyscy i skorzy do flirtu.

 

Ty zaś staniesz się bardziej bezpośrednia, spontaniczna i błyskotliwa.

 

Twoje konkurentki będą Cię podziwiać i traktować z większym szacunkiem. Zobaczą w Tobie prawdziwy autorytet.

 

Będziesz bardziej kobieca i uwodzicielska, niż kiedykolwiek. Mężczyźni będą dostrzegać Twój wdzięk i piękno jak jeszcze nigdy, teraz to Ty będziesz w centrum zainteresowania! Wyczuwalne w powietrzu pożądanie stanie się tak gęste, że można będzie kroić je nożem.

 

Pheromax stworzy wokół Ciebie wyjątkowo zmysłową i erotyczną aurę, której nie oprze się żaden mężczyzna. Niewielka dawka feromonów sprawi, że staniesz się docenioną kobietą sukcesu.

 

Jeśli zaś nie chcesz zdobywać żadnych nowych męskich serc, a podgrzać temperaturę w sypialni, Pheromax sprawdzi się wyśmienicie. Twój mężczyzna błyskawicznie da się uwieść i znów będzie traktował Cię jak królową, jak najlepszą i najgorętszą kochankę jaką widział ten świat.

 

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

 

Feromony zawarte w formule:

 

  • Kopuliny – podnoszą napięcie seksualne u mężczyzn w Twoim otoczeniu, a Ty jesteś przez to bardziej atrakcyjna i śmiała.
  • Androstenol - feromon społeczny, wpływa na wzmożoną chęć rozmowy i otwartość na Twoje racje.
  • Estratetraenol – staniesz się w oczach innych wulkanem seksu, a mężczyźni będą bardziej zainfteresowani interakcją z Tobą.

 

Jak stosować feromony? Dokładnie tak ulubione perfumy, wetrzyj w skórę w okolicach szyi, dekoltu lub nadgarstków i do dzieła! Możesz też dodać Pheromax do zapachu, którego używasz na codzień, a wtedy nikt nie rozpozna skąd masz nagle niemożliwą do powstrzymania siłę przebicia.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.