Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Feromony bezwonne Pheromax to potężna dawka pożądania i namiętności, która od teraz może stać się dla Ciebie codziennością! Kup ten koncentrat feromonów i zobacz jaka jest cena sukcesu!

 

Każdy zasługuje na miłość, a teraz wszyscy mają na nią równe szanse - jeśli dotychczas czułaś, że życie jest niesprawiedliwe, bo Ty zasługujesz, a tylko innym się udaje, ten produkt jest stworzony właśnie dla Ciebie. Teraz możesz owinąć sobie wokół palca każdego mężczyznę i sama zadecydować czy zasługuje na Twoje uczucie.

 

Nie ma znaczenia, czy poszukujesz przelotnego romansu, czy może pragniesz znaleźć swojego księcia z bajki - perfumy te pozwolą Ci poznać tylu ciekawych i spragnionych Twojej obecności mężczyzn, że któraś z tych znajomości po prostu musi skończyć się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

 

Wysokie stężenie produktu sprawia, że jeśli chodzi o budowanie seksualnego napięcia, Pheromax nie ma sobie równych. Mężczyźni w Twoim towarzystwie będą otwarci, rozmowni, towarzyscy i skorzy do flirtu.

 

Ty zaś staniesz się bardziej bezpośrednia, spontaniczna i błyskotliwa.

 

Twoje konkurentki będą Cię podziwiać i traktować z większym szacunkiem. Zobaczą w Tobie prawdziwy autorytet.

 

Będziesz bardziej kobieca i uwodzicielska, niż kiedykolwiek. Mężczyźni będą dostrzegać Twój wdzięk i piękno jak jeszcze nigdy, teraz to Ty będziesz w centrum zainteresowania! Wyczuwalne w powietrzu pożądanie stanie się tak gęste, że można będzie kroić je nożem.

 

Pheromax stworzy wokół Ciebie wyjątkowo zmysłową i erotyczną aurę, której nie oprze się żaden mężczyzna. Niewielka dawka feromonów sprawi, że staniesz się docenioną kobietą sukcesu.

 

Jeśli zaś nie chcesz zdobywać żadnych nowych męskich serc, a podgrzać temperaturę w sypialni, Pheromax sprawdzi się wyśmienicie. Twój mężczyzna błyskawicznie da się uwieść i znów będzie traktował Cię jak królową, jak najlepszą i najgorętszą kochankę jaką widział ten świat.

 

Pojemność: 14 ml
Stężenie: 0.035%

 

Feromony zawarte w formule:

 

  • Kopuliny – podnoszą napięcie seksualne u mężczyzn w Twoim otoczeniu, a Ty jesteś przez to bardziej atrakcyjna i śmiała.
  • Androstenol - feromon społeczny, wpływa na wzmożoną chęć rozmowy i otwartość na Twoje racje.
  • Estratetraenol – staniesz się w oczach innych wulkanem seksu, a mężczyźni będą bardziej zainfteresowani interakcją z Tobą.

 

Jak stosować feromony? Dokładnie tak ulubione perfumy, wetrzyj w skórę w okolicach szyi, dekoltu lub nadgarstków i do dzieła! Możesz też dodać Pheromax do zapachu, którego używasz na codzień, a wtedy nikt nie rozpozna skąd masz nagle niemożliwą do powstrzymania siłę przebicia.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Androstenol, Kopuliny

  • Pojemność (w ml): 

    14

Zaloguj się
2016-01-15 13:50:49 - Sandra

Ważne było dla mnie, żeby feromony nie były wyczuwalne, te są bezzapachowe więc to dla mnie idealne rozwiązanie chyba nikt nie chciałby aby feromony wydzielały jakiś niepożądany zapach, który odstraszy partnera ;-)

2016-01-15 13:55:32 - Karina

Uważam, że te feromony są całkiem całkiem, opakowanie sugeruje że to są feromony zapachowe jak widać można się pomylić, całkiem przyjemna aplikacja do rozprowadzenia po ciele a wystarczy tylko kilka razy psiknąć i już ;)

2016-01-18 12:26:23 - Sandra

Ważne było dla mnie, żeby feromony nie były wyczuwalne, te są bezzapachowe więc to dla mnie idealne rozwiązanie chyba nikt nie chciałby aby feromony wydzielały jakiś niepożądany zapach, który odstraszy partnera ;-)

2016-01-19 13:04:30 - Karina

Uważam, że te feromony są całkiem całkiem, opakowanie sugeruje że to są feromony zapachowe jak widać można się pomylić, całkiem przyjemna aplikacja do rozprowadzenia po ciele a wystarczy tylko kilka razy psiknąć i już ;)

2016-03-16 13:06:25 - Irka

Feromony dodają pewności siebie, a to podstawa budowania wizerunku oraz relacji damsko-męskich. Polecam do wypróbowania. Nie mają zapachu, więc można łączyć z swoimi perfumami.

2016-07-16 03:38:40 - karo

Bardzo umierkowane aplikacje są najważniejsze.Phromax jest strasznie mocno stężony co można wyczuć.Stosuje je rzadko,ale są warte swojej ceny.Podrywali mnie nieznajomi,znajomi i przyjaciele,dwuznaczne propozycje to norma po ich użyciu heh czyste wariactwo