Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Next Pure for women - bezwonne feromony dla kobiet, które chcą być jeszcze bardziej zmysłowe, intrygujące i wyjątkowe!

 

Bezzapachowe właściwości feromonów Miyoshi Miyagi Next Pure dla kobiet pozwalają używać ich jednocześnie z ulubionymi perfumami, stosowanymi na co dzień. Dzięki temu możesz zapewnić kompleksową poprawę swojego życia i wcale nie musisz rezygnować z dotychczasowej, przewodniej nuty zapachowej.

 

Jak działają feromony?

 

Feromony to substancje, które Twój organizm emituje w celu zasygnalizowania gotowości seksualnej, wzbudzenia czyjegoś zaufania lub wpłynięcia na inny aspekt relacji interpersonalnych. Dzięki Miyoshi Miyagi Next Pure dla kobiet możesz spotęgować siłę ich działania i zagwarantować sobie niepowtarzalną efektywność.

 

Uwodzenie, flirt, podryw, seks - to pierwsze rzeczy, które kojarzą się z feromonami. I rzeczywiście, w dużej mierze jest to prawda. Teraz masz niespotykaną szansę stać się fascynującą uwodzicielką, która oczarowuje mężczyzn swoim wdziękiem, a oni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku.

 

Wizerunek silnej i niezależnej kobiety sukcesu z pewnością korzystnie wpłynie na Twoją sytuację zawodową. Nadszedł czas, żeby przestać przejmować się rozmowami o pracę, egzaminami czy spotkaniami o charakterze biznesowym, podchodzić do nich z wrodzoną swobodą i odnosić same sukcesy.

 

Na imprezach nie musisz już być szarą myszką, która boi się odezwać. Dowiedz się, jak pozytywne emocje możesz budzić w innych ludziach i ciesz się zainteresowaniem z ich strony. Teraz zrobią wszystko, żeby spędzić w Twoim towarzystwie jak najwięcej czasu, porozmawiać z Tobą, pożartować i cieszyć się samą Twoją obecnością.

 

Każdego dnia budź się doceniona, przebojowa, spontaniczna i szczęśliwa!


Pojemność: 15 ml
Aplikator: atomizer
Stężenie: 1.64 mg/ml

SPOSÓB UŻYCIA: Zaaplikować w okolicach szyi, nadgarstków i skroni. Zaleca się nie przesadzać z ilością, gdyż feromony bezwonne dla kobiet Miyoshi Miyagi Next Pure for women są silnie stężone.

 

Jeśli zastanawiasz się jakie feromony kupić, koniecznie powinnaś skontaktować się z konultantem sklepu Świat Doznań. Chętnie Ci pomożemy wybrać odpowiedni produkt, którego cena będzie dla Ciebie akceptowalna.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15