Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: LaCroy Chemicals

NPA - bezzapachowy koncentrat feromonów dla kobiet


Bezwonne feromony dla kobiet autorstwa jednego z najpopularniejszych producentów tego typu preparatów na świecie. Topowy pod względem jakości i efektywności produkt, który jest wręcz niezrównany, jeśli chodzi o uwodzenie mężczyzn! Kup już dzisiaj i samaj się przekonaj.

NPA ułatwi Ci nawiązywanie kontaktów, inicjowanie rozmów, prowokowanie uśmiechów i kontrolowanie flirtów. Mężczyźni dosłownie zwariują na Twoim punkcie. New Pheromone Additive to feromony idealne dla dam, które chcą podkreślić swoją osobowość i uwypuklić swe naturalne piękno, roztaczając przy tym wyjątkowo fascynującą aurę zmysłowego erotyzmu.

Bezzapachowe feromony NPA oddziałują nie tylko na potencjalny obiekt pożądania, ale również na samą ich użytkowniczkę! Dzięki temu produktowi masz możliwość zyskać więcej pewności siebie i przebojowości, zachęcając innych do bardziej bezpośrednich i spontanicznych reakcji wobec Twojej osoby.

Pomoże Ci to również na polu zawodowym. Szereg dopiero co nabytych przez Ciebie umiejętności interpersonalnych umożliwi innym ludziom zrozumieć, że warto liczyć się z Twoim zdaniem. A może nawet traktować Cię jako kandydatkę na potencjalną liderkę?

Warto zainwestować w New Pheromone Additive z bardzo prostych, acz konkretnych powodów! Możesz:

 • podrywać i uwodzić,
 • uwypuklić swoje walory i atuty,
 • być bardziej pewną siebie,
 • i najzwyczajniej w świecie świetnie się przy tym bawić
 • cena tak wielu sukcesów nie jest wygórowana.

   
Zaleca się zmieszać NPA z ulubionymi perfumami. Flakon zaopatrzony jest w zakraplacz, który daje możliwość przelania zawartości do perfum.
 

W przypadku stosowania bezpośredniego, radzimy nie przekraczać zalecanej dawki, jaką są DWIE KROPLE!
 
Dane techniczne:

 • Pojemność: 5 ml
 • Opakowanie: szklany flakon
 • Jedna doza: 36 mcl na jedną kroplę
 • Zawartość feromonów: 2.4 mg
 • Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg
 •  Stężenie: 0.5 mg/ml

Feromony zawarte w formule:

 

 • Estratetraenol – Ty staniesz się bardziej pobudzona, także seksualnie, a mężczyźni w pobliżu natychmiast to dostrzegą, co wyrażą w chęci inetrakcji.

 • 2 strzeżone przez producenta składniki o silnym działaniu, chronione patentem.

 

Jak używać feromonów?

 

Nanieś feromony na te miejsca na ciele, które są najbardziej ukrwione. 

 

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Estratetraenol

 • Pojemność (w ml): 

  5

Zaloguj się
2015-07-20 21:16:34 - Ania23

są bezzapachowe, można spokojnie używać ulubionych perfum, a faceci będą ustawiać się w kolejkach :)

2016-07-16 02:49:51 - karo

To tak.. bez przesady z kolejkami Ania23 :). Działają rewelacyjnie, aleee w tym przypadku umiar, i jeszcze raz umiar. Kropla u mnie to zbyt wiele, łącze je z perfumami lub stosuje same, a faceci kochają ze mną flirtowć i składać ponętne propozycje :)

2017-07-13 09:46:04 - Fall

Bardzo przyjemne w użytkowaniu i naprawdę dodają pewności siebie, czego chcieć więcej?