Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: NPA

NPA - bezzapachowy koncentrat feromonów dla kobiet


Bezwonne feromony dla kobiet autorstwa jednego z najpopularniejszych producentów tego typu preparatów na świecie. Topowy pod względem jakości i efektywności produkt, który jest wręcz niezrównany, jeśli chodzi o uwodzenie mężczyzn!

NPA ułatwi Ci nawiązywanie kontaktów, inicjowanie rozmów, prowokowanie uśmiechów i kontrolowanie flirtów. Mężczyźni dosłownie zwariują na Twoim punkcie, a Ty staniesz przed ogromną szansą owijania ich sobie wokół palca. New Pheromone Additive to feromony idealne dla dam, które chcą podkreślić swoją osobowość i uwypuklić swe naturalne piękno, roztaczając przy tym wyjątkowo fascynującą aurę zmysłowego erotyzmu.

Bezzapachowe feromony NPA oddziałują nie tylko na potencjalny obiekt pożądania, ale również na samą ich użytkowniczkę! Dzięki temu produktowi masz możliwość zyskać więcej pewności siebie i przebojowości, zachęcając innych do bardziej bezpośrednich i spontanicznych reakcji wobec Twojej osoby.

Pomoże Ci to również na polu zawodowym. Szereg dopiero co nabytych przez Ciebie umiejętności interpersonalnych umożliwi innym ludziom zrozumieć, że warto liczyć się z Twoim zdaniem. A może nawet traktować Cię jako kandydatkę na potencjalną liderkę?

Warto zainwestować w New Pheromone Additive z bardzo prostych, acz konkretnych powodów! Możesz:

  • podrywać i uwodzić,
  • uwypuklić swoje walory i atuty,
  • być bardziej pewną siebie,
  • i najzwyczajniej w świecie świetnie się przy tym bawić!

   
Zaleca się zmieszać NPA z ulubionymi perfumami. Do stosowania bezpośredniego polecamy zapachowe feromony The EDGE. Flakon zaopatrzony jest w zakraplacz, który daje możliwość przelania zawartości do perfum.
 

W przypadku stosowania bezpośredniego, radzimy nie przekraczać zalecanej dawki, jaką są DWIE KROPLE!
 
Dane techniczne:
Pojemność: 5 ml
Opakowanie: szklany flakon
Jedna doza: 36 mcl na jedną kroplę
Zawartość feromonów: 2.4 mg
Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg
Skład: Estratetraenol + dwie ściśle strzeżone substancje

Napisz opinię
2015-07-20 21:16:34 - Ania23

są bezzapachowe, można spokojnie używać ulubionych perfum, a faceci będą ustawiać się w kolejkach :)

2016-07-16 02:49:51 - karo

To tak.. bez przesady z kolejkami Ania23 :). Działają rewelacyjnie, aleee w tym przypadku umiar, i jeszcze raz umiar. Kropla u mnie to zbyt wiele, łącze je z perfumami lub stosuje same, a faceci kochają ze mną flirtowć i składać ponętne propozycje :)

2017-07-13 09:46:04 - Fall

Bardzo przyjemne w użytkowaniu i naprawdę dodają pewności siebie, czego chcieć więcej?

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...