Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - bezzapachowy koncentrat feromonów dla kobiet, które mają dość wizerunku szarej myszki

Jeśli pragniesz rozpalać męskie zmysły i napawać się widokiem ich pełnych pożądania spojrzeń, Miyoshi Miyagi Pure jest dla Ciebie idealnym produktem.

Szukasz silnego romantyka, który zapewni Ci uwielbienie, oparcie, miłość i opiekę? Miyoshi Miyagi może Ci bardzo pomóc w tych poszukiwaniach.


Jeżeli masz wrażenie, że w Waszej sypialni żar namiętności ledwo się tli, a chcesz go podsycić na nowo, może czas zakończyć te problemy za pomocą Miyoshi Miyagi Pure?

Dzięki tym najwyższej jakości feromonom zapachowym dla kobiet, możesz zacząć kreować swój wizerunek silnej, niezależnej i zmysłowej kobiety. Twoja osobowość jeszcze nigdy nie była tak wyrazista, a Ty - tak niezwykła i fascynująca. Zahipnotyzujesz mężczyzn, którzy zrobią wszystko, aby tylko móc spędzić trochę czasu w Twojej obecności. W pełni kontrolując Wasze relacje, sama podejmiesz decyzję, czy którykolwiek z nich zasługuje na Twoje uczucia albo chociaż kilka wspólnie spędzonych, namiętnych chwil.

Nie tylko w relacjach damsko-męskich dostrzeżesz duże zmiany. Na imprezach, czy wśród znajomych poczujesz się doskonale, kiedy zobaczysz jak towarzyscy i otwarci są wobec Ciebie inni ludzie. Ze świadomością własnej wyjątkowości, pokochasz taki stan rzeczy i odwzajemnisz się spontanicznością i błyskotliwością.

Zaowocuje to również w sferze zawodowej. Ludzie zaczną Cię słuchać i cenić sobie Twoją opinię, a Ty w końcu poczujesz się swobodnie w sytuacjach, w których będziesz musiała wykazać się odrobiną kreatywności.

Feromony Miyoshi Miyagi Pure są całkowicie bezwonne, w związku z czym nie musisz się martwić, że nie będą współgrać z Twoimi ulubionymi perfumami i kosmetykami. Będziesz wyjątkowo kobieca i subtelna.

Seria produktów Miyoshi Miyagi to wspaniała jakość i olbrzymia różnorodność, dzięki którym możesz dobrać feromony adekwatne do konkretnych okoliczności.

Pojemność: 15 ml
Opakowanie: spray z wymiennym wkładem

Gdzie zaaplikować? Przede wszystkim szyja, dekolt, skronie, nadgarstki i przeguby łokciowe.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.