Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure - bezzapachowy koncentrat feromonów dla kobiet, które mają dość wizerunku szarej myszki

 

Jeśli pragniesz rozpalać męskie zmysły i napawać się widokiem ich pełnych pożądania spojrzeń, Miyoshi Miyagi Pure jest dla Ciebie idealnym produktem.

 

Szukasz silnego romantyka, który zapewni Ci uwielbienie, oparcie, miłość i opiekę? Bezwonne feromony Miyoshi Miyagi mogą Ci bardzo pomóc w tych poszukiwaniach.

 

Jeżeli masz wrażenie, że w Waszej sypialni żar namiętności ledwo się tli, a chcesz go podsycić na nowo, może czas zakończyć te problemy za pomocą Miyoshi Miyagi Pure?

 

Co to jest te feromony?

 

Dzięki tym najwyższej jakości feromonom zapachowym dla kobiet, możesz zacząć kreować swój wizerunek silnej, niezależnej i zmysłowej kobiety. Twoja osobowość jeszcze nigdy nie była tak wyrazista, a Ty - tak niezwykła i fascynująca. Zahipnotyzujesz mężczyzn, którzy zrobią wszystko, aby tylko móc spędzić trochę czasu w Twojej obecności. W pełni kontrolując Wasze relacje, sama podejmiesz decyzję, czy którykolwiek z nich zasługuje na Twoje uczucia albo chociaż kilka wspólnie spędzonych, namiętnych chwil.

 

Nie tylko w relacjach damsko-męskich dostrzeżesz duże zmiany. Na imprezach, czy wśród znajomych poczujesz się doskonale, kiedy zobaczysz jak towarzyscy i otwarci są wobec Ciebie inni ludzie. Ze świadomością własnej wyjątkowości, pokochasz taki stan rzeczy i odwzajemnisz się spontanicznością i błyskotliwością.

 

Zaowocuje to również w sferze zawodowej. Ludzie zaczną Cię słuchać, a cena Twoich opinii będzie od teraz wyższa.  W końcu poczujesz się swobodnie w sytuacjach, w których będziesz musiała wykazać się odrobiną kreatywności.

 

Feromony Miyoshi Miyagi Pure są całkowicie bezwonne, w związku z czym nie musisz się martwić, że nie będą współgrać z Twoimi ulubionymi perfumami i kosmetykami. Będziesz wyjątkowo kobieca i subtelna.

 

Seria produktów Miyoshi Miyagi to wspaniała jakość i olbrzymia różnorodność, dzięki którym możesz dobrać feromony adekwatne do konkretnych okoliczności. Nasz sklep posiada całą ofertę Miyoshi Miyagi. Zapoznaj się ze specyfikacją produktów i kup najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Pojemność: 15 ml

 

Opakowanie: spray z wymiennym wkładem

 

Jak stosować feromony? Rozpylić w takich miejscach jak szyja, dekolt, skronie, nadgarstki i przeguby łokciowe.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Pojemność (w ml): 

    15