Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Prosty sposób na naturalne zwiększenie swojej atrakcyjności


Prawdopodobnie każdy z nas słyszał w swoim życiu o tajemniczych związkach, wpływających na płeć przeciwną w stopniu nieporównywalnym nawet z wysokim urokiem osobistym. O zapachu i substancjach, które niemal natychmiast powodują zwiększenie atrakcyjności w oczach drugiej osoby oraz "od zera" kreują pożądanie o charakterze seksualnym i nie tylko.
O substancji, znanej nam tylko z opracowań naukowych oraz lekcji biologii - do dzisiaj.

Feromony, bo oczywiście o nich mowa, w swojej najbardziej czystej i naturalnej formie służą do przyciągania oraz wabienia partnerek i partnerów. Jest to środek wydzielany "na zewnątrz", zwykle mieszanina kilku związków chemicznych, wyczuwalna na przestrzeni kilometrów i zabójczo wręcz skuteczna.
Opis wydaje się być na tyle zachęcający, by wywołać chęć wykorzystania takowego specyfiku na własne potrzeby.

I teraz jak najbardziej jest to możliwe! Odpowiedzią na wszelkie tego rodzaju zapotrzebowania jest środek o nazwie Pheromax Oxytrust.

Tym, co wyróżnia go od zwykłego pheromaxu, jest dodatkowy składnik- oksytocyna, czyli neuropeptyd, zwiększający zaufanie.

W 14ml butelce, dedykowanej wszystkim zainteresowanym kobietom, znajduje się najwyższe możliwe stężenie (5 miligramów na 14ml) bezwonnych feromonów, które z piorunującą wręcz skutecznością, zwiększają atrakcyjność użytkowniczki.
Działanie produktu charakteryzuje się między innymi silnym i niemal niepowstrzymanym pobudzeniem seksualnym - stąd bardzo często użytkowany jest w sytuacjach intymnych.
Pheromax Oxytrust spotkać można niejednokrotnie w klubach, podczas spotkań towarzyskich, czy też zwykłych randek, w trakcie których ma dodatkowo pobudzić partnera.

Działanie Pheromax Oxytrust wykracza jednak wielokrotnie poza sferę czysto erotyczną. Mowa tu wszak także o wpływie tego specyfiku na samą użytkowniczkę, która staje się nie tylko atrakcyjniejsza dla płci przeciwnej, co także - siłą rzeczy - dla samej siebie.
Użytkowanie feromonów, zamkniętych w butelce z napisem Pheromax oxytrust, potrafi wielokrotnie zwiększyć pewność siebie oraz poprawić samopoczucie, które w dzisiejszym pędzącym przed siebie świecie, łatwo ulega wszelkim załamaniom.
Użytkowniczka feromonów to kobieta dominująca, pewna siebie i zwiększająca nie tylko swój zestaw zalet w kontaktach z mężczyznami, lecz także i poziom szczęścia oraz zadowolenia z życia.

Informacje techniczne

  • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
  • Wydajność: 112 pełnych aplikacji
  • Aplikowana doza substancji: 125 mcl
  • Stężenie: 0,35mg/ml
  • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów
 

Feromony zawarte w formule:

 

  • Kopuliny – tworzą wokół Ciebie aurę seksualności, mężczyźni stają się ulegli i żywo zainetersowani kontaktem z Tobą.
  • Androstenol - zarówno Ty, jak i wszyscy w Twoim otoczeniu stają się skorzy do rozmowy.
  • Estratetraenol – dzięki tej substancji będziesz pełna energii seksualnej, a żaden mężczyzna nie odmówi sobie obcowania z Tobą.
  • Oksytocyna – podnosi potrzebę bliskości, wzmaga przywiązanie i poczucie więzi. Nazywana hormonem miłości.
 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Napisz opinię
2017-02-21 17:14:57 - Ula

Dzięki feromonom można ruszyć na łowy. Nie tylko w poszukiwaniu faceta marzeń, ale również wymarzonej pracy.