Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Prosty sposób na naturalne zwiększenie swojej atrakcyjności

 

Jak działają feromony?

 

Prawdopodobnie każdy z nas słyszał w swoim życiu o tajemniczych związkach, wpływających na płeć przeciwną w stopniu nieporównywalnym nawet z wysokim urokiem osobistym. O zapachu i substancjach, które niemal natychmiast powodują zwiększenie atrakcyjności w oczach drugiej osoby oraz "od zera" kreują pożądanie o charakterze seksualnym i nie tylko. O substancji, znanej nam tylko z opracowań naukowych oraz lekcji biologii - do dzisiaj.

 

Feromony, bo oczywiście o nich mowa, w swojej najbardziej czystej i naturalnej formie służą do przyciągania oraz wabienia partnerek i partnerów. Jest to środek wydzielany "na zewnątrz", zwykle mieszanina kilku związków chemicznych, wyczuwalna na przestrzeni kilometrów i zabójczo wręcz skuteczna. Opis wydaje się być na tyle zachęcający, by wywołać chęć wykorzystania takowego specyfiku na własne potrzeby.

 

I teraz jak najbardziej jest to możliwe! Odpowiedzią na wszelkie tego rodzaju zapotrzebowania jest środek o nazwie Pheromax Oxytrust.

 

Tym, co wyróżnia go od zwykłego pheromaxu, jest dodatkowy składnik- oksytocyna, czyli neuropeptyd, zwiększający zaufanie.

 

W 14ml butelce, dedykowanej wszystkim zainteresowanym kobietom, znajduje się najwyższe możliwe stężenie (5 miligramów na 14ml) bezwonnych feromonów, które z piorunującą wręcz skutecznością, zwiększają atrakcyjność użytkowniczki. Działanie produktu charakteryzuje się między innymi silnym i niemal niepowstrzymanym pobudzeniem seksualnym - stąd bardzo często użytkowany jest w sytuacjach intymnych. Pheromax Oxytrust spotkać można niejednokrotnie w klubach, podczas spotkań towarzyskich, czy też zwykłych randek, w trakcie których ma dodatkowo pobudzić partnera. Inni już kupili Pheromax w naszym sklepie i odmienili swoje życie. Dołącz do nich! 

Działanie Pheromax Oxytrust wykracza jednak wielokrotnie poza sferę czysto erotyczną. Mowa tu wszak także o wpływie tego specyfiku na samą użytkowniczkę, która staje się nie tylko atrakcyjniejsza dla płci przeciwnej, co także - siłą rzeczy - dla samej siebie. Użytkowanie feromonów, zamkniętych w butelce z napisem Pheromax oxytrust, potrafi wielokrotnie zwiększyć pewność siebie oraz poprawić samopoczucie, które w dzisiejszym pędzącym przed siebie świecie, łatwo ulega wszelkim załamaniom. Użytkowniczka feromonów to kobieta dominująca, pewna siebie i zwiększająca nie tylko swój zestaw zalet w kontaktach z mężczyznami, lecz także i poziom szczęścia oraz zadowolenia z życia.

 

Informacje techniczne

 • Opakowanie: 14ml szklany flakon chroniony aluminiową obudową
 • Wydajność: 112 pełnych aplikacji
 • Aplikowana doza substancji: 125 mcl
 • Stężenie: 0,35mg/ml
 • Ilość feromonów w aplikacji: 1 aplikacja uwalnia 45 mcg czystych feromonów

 

Feromony zawarte w formule:

 

 • Kopuliny – tworzą wokół Ciebie aurę seksualności, mężczyźni stają się ulegli i żywo zaineteresowani kontaktem z Tobą.
 • Androstenol - zarówno Ty, jak i wszyscy w Twoim otoczeniu stają się skorzy do rozmowy.
 • Estratetraenol – dzięki tej substancji będziesz pełna energii seksualnej, a żaden mężczyzna nie odmówi sobie obcowania z Tobą.
 • Oksytocyna – podnosi potrzebę bliskości, wzmaga przywiązanie i poczucie więzi. Nazywana hormonem miłości.

 

Jak używać feromonów?

 

Nanieś feromony na swoje ciało lub ubranie - dokładnie tak, jakbyś używała swoich ulubionych perfum. 

 
Wszystko to ukryte w niewielkim, schludnym flakonie. Jak ich spróbujesz, sama stwierdzisz, że ich cena jest niezwykle korzystna.
 
 
*Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.
Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

 • Feromony zawarte w formule: 

  Estratetraenol, Androstenol, Kopuliny, Oksytocyna

 • Pojemność (w ml): 

  14

Zaloguj się
2017-02-21 17:14:57 - Ula

Dzięki feromonom można ruszyć na łowy. Nie tylko w poszukiwaniu faceta marzeń, ale również wymarzonej pracy.