Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Producent: Pheromax

Pheromax OxyTrust to ulubione feromony wszystkich uwodzicielek, tym razem wzbogacone dodatkowo o neuropeptyd korzystnie wpływający na budowanie zaufania i przyciąganie się ludzi.

Oksytocyna, bo o niej mowa, to inaczej hormon miłości. Teraz te wysokiej jakości feromony znakomicie wpłyną nie tylko na postrzeganie Twojej atrakcyjności jako obiektu pożądania, ale również na Twoje relacje w pracy i życiu codziennym. Rozmowy kwalifikacyjne, biznesowe, spotkania towarzyskie, imprezy - od teraz nie musisz się obawiać żadnej z wymienionych sytuacji.

Chcesz owijać sobie facetów wokół palca i cieszyć się z widoku uwiedzionych przez Ciebie adoratorów?

Marzysz o wielkiej, prawdziwej miłości, ale nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego mężczyzny?

Masz ochotę wnieść do Waszej sypialni nieco pikanterii i na nowo rozkochać w sobie swojego partnera?

Chciałabyś zerwać z wizerunkiem szarej myszki i zacząć być zauważaną?

Masz dosyć stania z tyłu i chcesz w końcu wyjść przed szereg?

Brak Ci przebojowości, a chcesz, żeby ludzie w końcu Cię dostrzegli i docenili?

Odpowiedź twierdząca na którekolwiek z tych pytań czyni z Ciebie idealną kandydatkę do błyskawicznej zmiany swojego życia - kupując Pheromax OxyTrust możesz zrobić to już teraz. I bez dwóch zdań będzie to zmiana na lepsze.

Nawet niewielka ilość produktu sprawi, że mężczyźni będą się za Tobą uganiać, współrozmówcy staną się bezpośredni, otwarci i towarzyscy, a rywale i rywalki - pełni podziwu i szacunku. Najlepsze jest to, że Ty wcale nie musisz się zmieniać! Wystarczy, że dzięki Pheromax OxyTrust wpłyniesz na percepcję innych i delikatnie pomożesz im szybciej dostrzec Twoje piękno.

Pomoże Ci to w stworzeniu wokół siebie intrygującej, erotycznej aury pełnej wdzięku, co otoczenie odbierze jako coś zupełnie naturalnego i oczywistego, gdyż feromonów nie można wyczuć czy zobaczyć. Dla nich po prostu taka będziesz, i już, nikt nie wpadnie na to, że delikatnie zasugerowałaś im wcześniejszy brak spostrzegawczości.

Niewielki rozmiar flakonu pozwala Ci na zakup pozbawiony ryzyka - wypróbuj Pheromax OxyTrust, przekonaj się do tego rewelacyjnego produktu i ciesz się rewolucją w swoim życiu towarzyskim!

Pojemność: 1 ml
Stężenie: 0.035%

Pheromax OxyTrust najbardziej efektywnie zadziała zaaplikowany na skórę, najlepiej w okolicach dekoltu, szyi, uszu, nadgarstków.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...