Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: NU LIFE (Pheromax)

Pheromax OxyTrust to ulubione feromony wszystkich uwodzicielek, tym razem wzbogacone dodatkowo o neuropeptyd, korzystnie wpływający na budowanie zaufania i przyciąganie się ludzi.

Oksytocyna, bo o niej mowa, to inaczej hormon miłości. Teraz te wysokiej jakości feromony znakomicie wpłyną nie tylko na postrzeganie Twojej osoby jako obiektu pożądania, ale również na Twoje relacje w pracy i życiu codziennym. Rozmowy kwalifikacyjne, biznesowe, spotkania towarzyskie, imprezy - od teraz nie musisz się obawiać żadnej z wymienionych sytuacji.

Chcesz owijać sobie mężczyzn ,,wokół palca'' i cieszyć z widoku uwiedzionych przez Ciebie adoratorów?

Marzysz o wielkiej, prawdziwej miłości, ale nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego mężczyzny?

Masz ochotę wnieść do Waszej sypialni nieco pikanterii i na nowo rozkochać w sobie swojego partnera?

Chciałabyś zerwać z wizerunkiem szarej myszki i zacząć być zauważaną?

Masz dosyć stania z tyłu i chcesz w końcu wyjść przed szereg?

Brak Ci przebojowości, a chcesz, żeby ludzie w końcu Cię dostrzegli i docenili?

Odpowiedź twierdząca na którekolwiek z tych pytań czyni z Ciebie idealną kandydatkę do błyskawicznej zmiany swojego życia - kupując Pheromax OxyTrust możesz zrobić to już teraz. I bez dwóch zdań będzie to zmiana na lepsze.

Nawet niewielka ilość produktu sprawi, że mężczyźni będą się za Tobą uganiać, współrozmówcy staną się bezpośredni, otwarci i towarzyscy, a rywale i rywalki - pełni podziwu i szacunku. Najlepsze jest to, że Ty wcale nie musisz się zmieniać! Wystarczy, że dzięki Pheromax OxyTrust wpłyniesz na percepcję innych i delikatnie pomożesz im dostrzec Twoje piękno.

Pomoże Ci to w stworzeniu wokół siebie intrygującej, erotycznej aury pełnej wdzięku, co otoczenie odbierze jako coś zupełnie naturalnego i oczywistego, gdyż feromonów nie można wyczuć, ani zobaczyć.

Niewielki rozmiar flakonu pozwala na zakup pozbawiony ryzyka - wypróbuj Pheromax OxyTrust, przekonaj się do tego rewelacyjnego produktu i ciesz się rewolucją w swoim życiu towarzyskim!


W 1ml zawarty jest koncentrat silnie stężonych feromonów i możesz być pewna, że z pozoru wysoka cena idzie w tym przypadku z najwyższą jakością. Kup już teraz i przekonaj się sama.
 

Pojemność: 1 ml
Stężenie: 0.035%

 


Jak działają feromony zawarte w formule:

 

  • Kopuliny – wzmagają uległość na Twój seksapil mężczyzn którzy znajdących się w Twoim zasięgu.
  • Androstenol - główny feromon socjalny. Wszyscy w polu jego działania natychmiast stają się rozmowni i beztroscy.
  • Estratetraenol – wpływa głównie na mężczyzn znajdujących sie w pobliżu. Stają się chętni do wszelkich interakcji z Tobą, a Ty stajesz się pewniejsza siebie i bardziej atrakcyjna.
  • Oksytocyna – nazywana hormonem miłości i opiekuńczuści. Osoby pod jej wpływem od razu chcą nawiązywać z Tobą więź.

 

Jak stosować feromony?

Feromony pheromax OxyTrust najbardziej efektywnie zadziała zaaplikowany na skórę, najlepiej w okolicach dekoltu, szyi, uszu, nadgarstków.

 

*Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Proszę mieć na uwadze, że silnie skoncentrowane feromony w chwilę po aplikacji dają odczuwalną woń składników będących nośnikiem substancji aktywnej, która po kilku minutach się ulatnia. Sugerujemy korzystanie z feromonów w połączeniu z dotąd używanymi perfumami.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

FEROMONY

  • Feromony zawarte w formule: 

    Estratetraenol, Androstenol, Kopuliny, Oksytocyna

  • Pojemność (w ml): 

    1