Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant na bazie wodyPjur MED SENSITIVE Glide podchodzi z troską do Waszych zbliżeń.

 

Seria lubrykantów MED marki Pjur powstała w specjalnej trosce o komfort osób z wrażliwą skórą. Ich formuła jest niezwykle delikatna i odpowiednia dla owej wrażliwej skóry. Pjur MED SENSITIVE Glide to żel intymny wysokiej jakości, który zapewni Wam odpowiednie nawilżenie w chwilach zbliżenia. Nie musicie już się bać podrażnień i otarć. Można go bezpiecznie stosować z lateksowymi prezerwatywami – po zewnętrznej, jak i wewnętrznej stronie. Ten lubrykant na bazie wody został przygotowany w specjalnej trosce o Wasze bezpieczeństwo i komfort. Produkt został przebadany dermatologicznie i klinicznie oraz spełnia wszelkie międzynarodowe standardy jakości. Dzięki temu specyfikowi będziecie mogli jeszcze bardziej cieszyć się seksem! Żel intymny Pjur MED SENSITIVE Glide świetnie sprawdzi się jako dodatek do Waszej sypialni. Kup sobie idealny prezent, tylko w sklepie Świat Doznań, zawsze w atrakcyjnej cenie.

  

Pojemość: 100ml

   

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.