Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant na bazie wodyPjur med REPAIR glide 100 ml to bardzo delikatny, wodny lubrykant idealnie nadający się do stosowania przez wszystkie kobiety, zmagające się z problemem suchości pochwy, który znacząco obniża komfort jak i satysfakcję z pożycia seksualnego.


 

Do powstania suchości pochwy przyczynia się wiele czynników, między innymi, takich jak:
-kuracja hormonalna,
-okres menopauzy,
-nadmierny stres,
-długotrwałe przyjmowanie leków.

 

Niezależnie jednak od przyczyny pojawienia się suchości pochwy, lubrykant wodny doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki bezpiecznemu i naturalnemu składowi, Pjur med REPAIR glide nadaje się do stosowania  w połączeniu z prezerwatywami oraz niektórymi, erotycznymi gadżetami. Nasz sklep przypomina, żeby do użytku z delikatnymi gadżetami z silikonu medycznego, używać wyłącznie lubrykantów wodnych. Kup Pjur med REPAIR i o nic sie nie martw, szczególnie gdy cena jest tak atrakcyjna.

 

Dużym atutem lubrykantu jest zawartość kwasu hialuronowego, który posiada właściwości nie tylko wiążące wodę (czyli niezwykle silnie nawilżające), ale również regenerujące.

 

Lubrykant nie był testowany na zwierzętach, a w swoim składzie nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego też weganie czy obrończy praw zwierząt, nie muszą  z powodów ideologicznych rezygnować ze stosowania tego niezwykle skutecznego produktu.

 

Lubrykant wodny pjur med REPAIR glide jest bardzo uniwersalny. Równie dobrze sprawdzi się przy stosunkach waginalnych, jak i analnych.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.