Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Pjur med REPAIR glide 100 ml to bardzo delikatny, wodny lubrykant idealnie nadający się do stosowania przez wszystkie kobiety, zmagające się z problemem suchości pochwy, który znacząco obniża komfort jak i satysfakcję z pożycia seksualnego.
 Do powstania suchości pochwy przyczynia się wiele czynników, między innymi, takich jak:
-kuracja hormonalna,
-okres menopauzy,
-nadmierny stres,
-długotrwałe przyjmowanie leków.

Niezależnie jednak od przyczyny pojawienia się suchości pochwy, lubrykant doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki bezpiecznemu i naturalnemu składowi, Pjur med REPAIR glide nadaje się do stosowania  w połączeniu z prezerwatywami oraz niektórymi, erotycznymi gadżetami.

Dużym atutem lubrykantu jest zawartość kwasu hialuronowego, który posiada właściwości nie tylko wiążące wodę (czyli niezwykle silnie nawilżające), ale również regenerujące.

Poza wodą i wspomnianym kwasem hialuronowym, w składzie Pjur med REPAIR glide znaleźć można również:
-gumę ksantanową,
-glicerynę,
-alkohol benzylowy,
-sól sodową kwasu benzoesowego,
-sorbinian potasu,
-kawas cytrynowy.

Lubrykant nie był testowany na zwierzętach, a w swoim składzie nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego też weganie czy obrończy praw zwierząt, nie muszą  z powodów ideologicznych rezygnować ze stosowania tego niezwykle skutecznego produktu.

Lubrykant pjur med REPAIR glide jest bardzo uniwersalny. Równie dobrze sprawdzi się przy stosunkach waginalnych, jak i analnych.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.