Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Jeśli ktoś nie chce sięgać po lubrykanty z obawy przed widmem lepkiej, ciężkiej i tłustej warstwy, to Lubrykant pjur Aqua 100 ml (butelka z pompką) jest dla niego.

Opakowany w wygodną w użytkowaniu buteleczkę z pompką, żel nawilżający na bazie wody jest bardzo lekki i nietłusty, a jednocześnie doskonale spełnia swe zadanie, gwarantując znakomity poślizg podczas stosunków, pieszczot oraz korzystania z akcesoriów erotycznych.

Warto też mieć na uwadze fakt, że lubrykanty na bazie wody są bardzo uniwersalne i wszechstronne, gdyż bez przeszkód można je stosować gdy korzysta się z prezerwatyw oraz z wszelkich zabawek erotycznych.

Produkt ten cechuje się bardzo wysoką jakością, co sprawia, że przez długi czas nie wysycha i umożliwia komfortowe odbycie stosunku, gdy brakuje naturalnego nawilżenia. Solidne opakowanie i odporna na przeciekanie pompka sprawia, że można mieć go przy sobie w różnych sytuacjach i stosować ilekroć zajdzie taka potrzeba. Jest to preparat bardzo wydajny, którego ekonomiczne opakowanie wystarczy na długi czas. Już niewielka ilość sprawia, że miejsca intymne stają się doskonale nawilżone oraz o wiele bardziej wrażliwe na dotyk.

Sięgnięcie po ten produkt nie tylko więc nie dopuszcza do pojawienia się dyskomfortu i mogących wywoływać infekcje otarć, ale też gwarantuje najwyższy poziom przyjemności. Jego bezzapachowa i łagodna formuła jest odpowiednia nawet dla osób o szczególnych skłonnościach do podrażnień. Można więc bez obaw sięgać po niego tak często, jak potrzeba.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.