Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Lubrykant analny pjur Back Door Comfort Anal Glide to żel intymny, dzięki któremu seks analny będzie łatwiejszy, bardziej przyjemny i satysfakcjonujący!

Od tej chwili możecie cieszyć się unikalnym pięknem seksu greckiego bez jakiegokolwiek dyskomfortu. Wystarczy skorzystać z żelu analnego pjur Back Door Comfort Anal Glide! Kup teraz, nasz sklep gorąco rekomenduje!

Produkt ten zagwarantuje Wam optymalne nawilżenie, tak istotne podczas uprawiania tego rodzaju miłości. Korzystnie wpłynie również na rozluźnienie mięśni odbytu, likwidując napięcie i znacznie zwiększając komfort obojga partnerów.

Lubrykant pjur Back Door Comfort Anal Glide został wyprodukowany na bazie wody, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla skóry, nie ma też najmniejszych przeciwwskazań, żeby korzystać z niego, stosując jednocześnie prezerwatywę lub akcesoria erotyczne.

Przed pierwszym użyciem sugeruje się upewnić, czy nie występują żadne reakcje alergiczne. Wystarczy odrobinę żelu nanieść na skórę wewnętrznej części przedramienia. Jeśli pojawi się jakakolwiek oznaka uczulenia, powinno się zakończyć stosowanie.

Seks grecki to jeden z najpiękniejszych sposobów konsumowania miłości. Lubrykant analny pjur Back Door Comfort Anal Glide to świetne rozwiązanie dla początkujących, którzy chcą znacząco ułatwić sobie ten sposób celebrowania namiętności.

Pojemność: 100 ml

Jak stosować lubrykanty: posmaruj okolice odbytu, zapewniając sobie optymalne nawilżenie, poślizg i niepowtarzalny komfort.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.


Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.