Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN

Intimate Earth - Daring Lemongrass Anal Relaxing Gel 30 ml to doskonałej jakości żel analny, stworzony na bazie najwyższej jakości składników. To co z pewnością wyróżnia  Daring Lemongrass Anal Relaxing Gel spośród podobnych preparatów dostępnych obecnie na rynku to fakt, iż nie powoduje efektu znieczulenia. Wystarczy zaaplikować niewielką ilość produktu na zwieracz odbytu, aby uzyskać efekt jego rozluźnienia, co nie tylko ułatwi penetrację, ale również sprawi, że będzie ona znacznie bardziej przyjemna.

 

Produkt poza swoją skutecznością zapewnia również całkowite bezpieczeństwo stosowania. Wszystko dlatego, że do Intimate Earth - Daring Lemongrass Anal Relaxing Gel trafiły składniki, posiadające specjalistyczne certyfikaty, potwierdzające ich najwyższą jakość.

 

W żelu znaleźć  można między innymi:
-naturalne ekstrakty z goździków,
-ekstrakt z jagody goji,
-aloes,
-wyciąg z trawy cytrynowej.

 

Intimate Earth - Daring Lemongrass Anal Relaxing Gel  to żel analny pozwalający na w pełni satysfakcjonujące stosunki analne, szczególnie w przypadku osób, dla których ten rodzaj seksualnej aktywności wydawał się być dotychczas czystą abstrakcją, zatem zupełnie z niej nie korzystali.

 

Jest to produkt zapewniający wysoki komfort i doskonałe przeżycia w czasie stosunku analnego co sprawia, że wiele par chętnie po niego sięga, a nawet uznaje przewagę stosunków analnych nad klasycznym seksem.

 

Nasz sklep oddaje w Wasze ręce Intimate Earth - Daring Lemongrass, jeden z najlepszych lubrykantów do seksu analnego. Kup już dzisiaj i szybko dotrzeżesz, że jego cena jest uczciwa.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.