Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Wysoka wydajność i doskonałe nawilżenie za sprawą unikalnej formuły – kup System JO Classic Hybrid Lubricant 30 ml już dziś!

 

System JO Classic Hybrid Lubricant to bardzo wydajny lubrykant hybrydowy, czyli żel nawilżający na bazie wody i jednocześnie silikonu. Dzięki temu działanie preparatu utrzymuje się bardzo długo, a do tego zapewnia idealne nawilżenie i łatwo zmywa się go wodą. To nie wszystko, ponieważ ten lubrykant na bazie wody i silikonu posiada formułę pozbawioną niebezpiecznych parabenów. Nieprzypadkowo otrzymuje tak pochlebne opinie, a do tego cena System JO Classic Hybrid Lubricant jest wyjątkowo niska. Nasz sklep serdecznie poleca!

 

Opisywany tutaj lubrykant na bazie wody i silikonu nie powinien być stosowany z silikonowymi zabawkami erotycznymi. W tym celu lepiej zaopatrzyć się w żel stricte wodny.

 

W opakowaniu znajduje się 30 ml System JO Classic Hybrid Lubricant. Lubrykant na bazie wody i silikonu poddano wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.