Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Jeszcze lepsze nawilżenie i zgodność z naturą – poznaj System JO Organic NaturaLove Lubricant 30 ml i kup sobie prezent!

 

System JO Organic NaturaLove Lubricant to wodny lubrykant z rumiankiem i agawą. Naturalny skład produktu jest doceniany przeze wielu użytkowników i ekspertów, dlatego nie można się dziwić, że żel dostaje świetne opinie. Rumianek daje piękny, bursztynowy kolor, natomiast agawa zapewnia optymalny poślizg. Lubrykant jest bardzo wydajny, a przy tym łatwo się go zmywa za pomocą wody. Cena System JO Organic NaturaLove Lubricant jest adekwatna do jakości.

 

Do składu dodano aromat wanilii, który pozytywnie wpływa na smak i zapach produktu. Wybierz nasz sklep i kup sobie wyjątkowy upominek!

 

Buteleczka zawiera 30 ml System JO Organic NaturaLove Lubricant. Lubrykant na bazie wody z rumiankiem poddano wszelkim koniecznym testom jakości. Wysokiej próby skład potwierdza certyfikat USDA (Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych).

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.