Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: YESforLOV

Wysoka wydajność i komfort podczas intensywnej zabawy czekają – kup YESforLOV Comfort & Performance Anal Lubricant 100 ml!

 

YESforLOV Comfort & Performance Anal Lubricant to lubrykant analny na bazie wody, który nieprzypadkowo otrzymuje tak dobre opinie. Jego formuła została opracowana z dbałością o wszelkie szczegóły. To ważne, ponieważ analne zabawy wymagają dobrego nawilżenia. YESforLOV Comfort & Performance Anal Lubricant można stosować z prezerwatywami oraz zabawkami erotycznymi. Ten wodny lubrykant do seksu analnego wyróżnia również atrakcyjna jak za tę jakość cena. Nasz sklep serdecznie poleca!

 

W opakowaniu znajduje się 100 ml YESforLOV Comfort & Performance Anal Lubricant. Wodny lubrykant do seksu analnego został poddany wszelkim wymaganym testom. Wyprodukowano go we Francji. Nie zaleca się stosowania YESforLOV Comfort & Performance Anal Lubricant u kobiet w ciąży lub karmiących piersią.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.