Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: YESforLOV

Wysoka jakość i jeszcze lepsza zabawa – poznaj YESforLOV Lubricant Intimate Moisturising 100 ml i kup sobie prezent!

 

YESforLOV Lubricant Intimate Moisturising to profesjonalny lubrykant na bazie wody przeznaczony głównie dla kobiet. Jego formuła bazuje na kwasie hialuronowym i aktywnych składnikach kosmetycznych, co owocuje nie tylko jeszcze lepszym nawilżeniem i poślizgiem, ale też niesamowitą przyjemnością podczas zabawy. Opinie użytkowników doceniają, że YESforLOV Lubricant Intimate Moisturising to lubrykant efektywny i wydajny. Jego cena jest zaskakująco niska, jak za tę jakość, dlatego nasz sklep poleca. YESforLOV Lubricant Intimate Moisturising można stosować z zabawkami erotycznymi.

 

Tubka zawiera 100 ml YESforLOV Lubricant Intimate Moisturising. Lubrykant na bazie wody przeszedł testy ginekologiczne. Nie podrażnia błon śluzowych i ma neutralne pH. Nie zaleca się korzystania z niego podczas ciąży i karmienia piersią.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.