Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Doskonały produkt dla najbardziej wymagających – kup System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut 120 ml już teraz!

 

System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut to profesjonalny lubrykant kokosowy, który nieprzypadkowo zdobywa tak dobre opinie. Jest żelem hybrydowym. Oznacza to, że doskonale nawilża i zapewnia poślizg ze względu na wodną bazę, a dodatek z olejku kokosowego odżywczo działa na skórę. Dzięki temu Twoja zabawa będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca! Formuła nie zawiera silikonu. Cena lubrykanta kokosowego System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut jest wyjątkowo niska, jak za tę jakość. Nasz sklep poleca!

 

Opisywany kokosowy lubrykant na bazie wody może być używany z wszystkimi zabawkami erotycznymi na rynku, nawet tymi stworzonymi z silikonu.

 

Opakowanie zawiera 120 ml System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut. Kokosowy lubrykant na bazie wody przeszedł liczne testy jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.