Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: system jo

Jeszcze ciekawsza zabawa i doskonałe nawilżenie czekają na Ciebie – kup System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut Cooling 120 ml!

 

System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut Cooling to wyjątkowy, hybrydowy lubrykant chłodzący. Słowo „hybryda” tyczy się faktu, iż preparat łączy doskonałe właściwości nawilżające i zapewniające poślizg żelu wodnego z odżywczym olejkiem kokosowym. Do tego zapewnia delikatny efekt chłodzenia. Nieprzypadkowo System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut Cooling otrzymuje tak pochlebne opinie. Jest bardzo wydajny, a jego cena jest niska, jak za tę jakość.

 

Proponowany przez nasz sklep hybrydowy lubrykant chłodzący nie posiada w swoim składzie silikonu, dlatego może być używany z wszystkimi gadżetami erotycznymi na rynku.

 

W opakowaniu znajduje się 120 ml System JO Silicone Free Hybrid Lubricant Coconut Cooling. Chłodzący lubrykant na bazie wody został poddany wszelkim wymaganym testom jakości.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.