Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Toy Joy

Lubrykant silikonowy ToyJoy Silicone 100ml dostarczy Wam niesamowitych przeżyć!

 

Żel intymny na bazie silikonu ToyJoy 100ml to doskonały produkt, którego cena jest przystępna! Zapewni Wam idealne nawilżenie i świetny poślizg! Nie musicie bać się już otarć albo podrażnień. Wasz seks stanie się jeszcze przyjemniejszy - nasz sklep daje gwarancję satysfakcji! Doskonała formuła specyfiku sprawia, że aplikując minimalną ilość, będziecie mogli cieszyć się pełnią nawilżającego działania. Nie musicie się więc bać, że produkt szybko się skończy. Dajcie z siebie wszystko i nie bójcie się próbować nowych doświadczeń. W trosce o Wasz komfort i bezpieczeństwo, specjaliści firmy ToyJoy poddali produkt licznym testom dermatologicznym, przez co możecie śmiało i bez strachu go stosować. Kupcie teraz, urozmaićcie sobie czas w Waszej sypialni i wyrzućcie z niej nudę – wybierając żel na bazie silikonu ToyJoy Silicone 100ml!

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.