Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Zabawki erotyczne powstały z myślą o urozmaiceniu życia seksualnego par. Jednak korzystając z tego rodzaju akcesoriów regularnie, konieczne jest utrzymanie ich w całkowitej czystości. Tworzywa, z jakich się je wykonuje, sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów, a co za tym idzie- rozprzestrzenianiu się przykrych, intymnych dolegliwości, utrudniających kolejne zbliżenie.

Samo zaś mycie takich zabawek wyłącznie wodą z mydłem, okazuje się niewystarczająco skuteczne lub niewskazane przy określonego rodzaju zabawkach.

Aby zatem w bezpieczny i jednocześnie higieniczny sposób utrzymać w czystości posiadane gadżety erotyczne, warto korzystać z nowoczesnych płynów, które stworzono specjalnie w tym celu. Swiss Navy Toy and Body Cleaner - 177 ml to płyn wysokiej jakości, którego skuteczność potwierdza stale rosnące grono zadowolonych klientów. Preparat doskonale czyści zabawki erotyczne oraz zewnętrzne miejsca intymne partnerów. Pozwala przy tym usunąć pozostałości lepkich, silikonowych lubrykantów. Jego właściwości antywirusowe, przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne sprawiają, że jest on w pełni skutecznym i godnym zaufania produktem, bez którego trudno się obyć. Krótko mówiąc, jest to idealny lubrykant do wibratora, kulek gejszy, dilda oraz innych akcesoriów wykonanych z silikonu jakości medycznej.

Oferowana pojemność płynu Swiss Navy Toy and Body Cleaner (177 ml), jest o 50% większa niż inne, konkurencyjne produkty tego rodzaju. Jest to zatem bardziej ekonomiczny preparat, który wystarczy na dłuższy czas, a jego cena skłania do zakupu. Nasz sklep gorąco poleca ten rewolucyjny Cleaner.

Poza czystością, produkt pozostawia zatem po sobie lekki, przyjemny zapach. Płyn posiada wygodny atomizer ułatwiający jego aplikację, zaś przezroczyste opakowanie pozwala kontrolować pozostałą ilość produktu.

Jak stosować lubrykanty czyszczące? Właściwa aplikacja płynu przebiega w kilku prostych krokach. Po użyciu gadżetu, należy dokładnie spryskać preparatem całą jego powierzchnię. Następnie, należy wytrzeć go do sucha czystą szmatką i opłukać przedmiot pod letnią wodą. Osuszony gadżet jest czysty i gotowy do ponownego użycia.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2017-06-25 09:41:40 - Igor

przekonało mnie pierwsze zadanie opisu tego cleanera, odtąd nie wyobrażam sobie bym mógł go nie stosować.

2017-07-15 14:02:46 - uśka

Takiego szukałam. Przyjemny w aplikacji i bardzo wydajny. To lubrykant na medal!