Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Pjur Toy Clean - jest to środek czyszczący, pozwalający na preferencyjne utrzymanie w nienagannej czystości wszelkiego rodzaju zabawek oraz gadżetów erotycznych.

Nie ma przeciwwskazań do stosowania spray'u w połączeniu z lateksem, gumą, szkłem, czy silikonem - w przypadku każdego z tych materiałów stosowanie Toy Clean jest całkowicie bezpieczne. Kup już teraz dopóki cena jest okazyjna.

Spray antybakteryjny pjur Toy Clean 100 ml to idealna kompozycja wielu aktywnych składników, których działanie pozwala na skuteczne zabicie bakterii oraz grzybów.

Dodatkowo, użycie spray'u pomaga zwalczyć nieprzyjemne zapachy, które często pojawiają się na erotycznych zabawkach (na co wpływ ma często używanie niewłaściwych środków czyszczących do tego typu zabawek).

Środek nie zawiera w swoim składzie alkoholi, co również jest jego bardzo dużą zaletą. Spray antybakteryjny pjur Toy Clean został bardzo szczegółowo przebadany pod względem dermatologicznym, aby jego użytkownicy mieli jeszcze większą pewność, że jest środkiem nie tylko skutecznym, ale przede wszystkim bezpiecznym. Nasz sklep to gwarantuje.

Stosowanie spray'u antybakteryjnego Pjur Toy Clean w rzeczywistości jest niezwykle proste, a pozwala na skuteczne pozbycie się z erotycznych zabawek wszelkich, niepotrzebnych tam mikroorganizmów.

Czyszczenie wysokiej jakości preparatami, tego rodzaju gadżetów ma bardzo istotne znacznie dla bezpieczeństwa ich stosowania. Utrzymywane w niewłaściwej higienie, poprzez rozwój grzybów i baterii, w niektórych sytuacjach mogą doprowadzić do dość poważnych infekcji miejsc intymnych, których leczenie może być bolesne i długotrwałe. Dlatego warto temu zapobiec, regularnie czyszcząc swoje gadżety środkiem Toy Clean. Wystarczy spryskać nim wybraną zabawkę, a w razie potrzeby można użyć chusteczki.

Spra'y nie wymaga spłukiwania wodą.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.