Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: lelo (se)

Nasz sklep oddaje w Państwa ręce LELO Antibacterial Cleaning Spray, produkt którego cena odzwierciedla najwyższą jakość.

 

W każdym aspekcie życiowym warto zadbać o higienę i bezpieczeństwo. Dlatego też chcielibyśmy zaprezentować produkt, który umożliwi bezpieczną dezynfekcję gadżetów intymnych - spray antybakteryjny Lelo. Jest to jeden z najlepszych tego typu środków dostępnych na rynku. Kup teraz i ciesz się jakością premium.

 

Skuteczność
Odpowiednio zastosowany spray eliminuje 99,9% zarazków. Daje to pewność, że nasze zabawki i gadżety są odpowiednio zdezynfekowane, więc bezpieczne w użytkowaniu.

 

Użytkowanie
Zastawiasz się jak używać lubrykanty? Otóż spray antybakteryjny od Lelo jest bardzo prosty w użyciu - wystarczy, że przez około 5 sekund będziesz pryskać na powierzchnię lub gadżet, który chcesz zdezynfekować, a następnie przetrzesz go suchą, czystą szmatką lub chusteczką. Nie trzeba po zabiegu przepłukiwać zabawki wodą.

 

Środki ostrożności
Produkt działa drażniąco na oczy, otwarte rany i błony śluzowe. W razie dostania się sprayu do wymienionych miejsc, należy niezwłocznie przepłukać je zimną i czystą wodą.

 

Spray antybakteryjny Lelo może być stosowany do wyrobów gumowych, silikonowych oraz wszystkich zabaweki i gadżetów wykonanych z lateksu. Forma spray'u w porównaniu do tradycyjnie zapakowanego płynu antybakteryjnego jest w stanie dotrzeć w każdy, nawet najmniejszy zakamarek zabawki. Wszystko dzięki temu, że płyn działa pod niewielkim ciśnieniem. Trzeba pamiętać, że najwięcej zarazków zbiera się właśnie we wszelkich szczelinkach, dziurkach czy załamaniach. Idealny lubrykant antybakteryjny do wibratora, kulek gejszy oraz innych zabawek wykonanych z silikonu.

 

Spray antybakteryjny używa się nie tylko w przypadku, kiedy Ty lub partner jesteście nosicielami jakiejś choroby, ale również kiedy nic Wam nie dolega. Dlaczego? Śluz, sperma czy inne wydzieliny ludzkiego ciała są świetną pożywką dla wszelkiego rodzaju bakterii i grzybów, które namnażają się w zastraszającym tempie, stanowiąc realne niebezpieczeństwo dla użytkowników. Dlatego należy pamiętać, że nawet podczas zabawy w pojedynkę ważna jest dbałość o higienę.

 

Używanie brudnych zabawek może skończyć się stanem zapalnym, spowodowanym przez zarazki, a w drastyczniejszych przypadkach może dojść do zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową (w przypadku, kiedy dzielimy się zabawami z inną osobą). Odpowiednia dezynfekcja to realne dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie swoje oraz swojego partnera.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.