Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: scandal (usa)

Jeśli tworzycie parę, która nie wyobraża sobie gry wstępnej bez odrobiny pikanterii - nasz sklep ma dla Was rozwiązanie. Kup gadżet Scandal Wide Tip Crop i rozkoszuj się przyjemnością wynikającą z zadawania lub otrzymywania bólu. 

 

Scandal Wide Tip Crop to gadżet, który pochodzi z ekskluzywnej kolekcji produktów do zabaw BDSM - Scandal. Packa pozwala zadawać ból osobie uległej. Całość wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Część, która służy do sprawiania bólu ma czarny kolor, a poręczny uchwyt wykonany jest z tkaniny z czerwonym motywem. Połączenie takiej kolorystyki jest wyjątkowo eleganckie i wyrafinowane. Możliwe staje się zatem zerwanie z wizerunkiem ciężkich skór i lateksu w przypadku gadżetów do BDSM. Możecie w końcu korzystać z ekskluzywnych rozwiązań, które nie tylko spełnią swoją funkcję, ale będą się również spektakularnie prezentować. Wyjątkową estetykę Scandal Wide Tip Crop doceniają również dotychczasowi kupujący. Pozostawiają oni na temat tej packi wyłącznie pozytywne opinie. Oprócz estetyki i jakości wykonania zwracają oni również uwagę na fakt, iż cena jest niezbyt wygórowana, a wręcz wyjątkowo niska jak na produkty marki Scandal. 

 

Zastosowanie 

Szpicruta służy do sprawiania bólu uległemu. Może być wykorzystywana zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Jeśli więc lubicie ostre zabawy i przekraczanie własnych granic, koniecznie wyposażcie swoją sypialnię w to wyjątkowe rozwiązanie. 

 

Parametry techniczne:

Długość całkowita - 45 cm 

Kolor - czarny z elementami czerwieni 

Materiał - poliuretan

PEJCZ

  • długość (w cm): 

    45

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    poliester, PVC, PU