Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: scandal (usa)

Przygotuj się na niesamowicie przyjemne zabawy erotyczne – kup SCANDAL - UNIVERSAL CUFFS już dziś!

 

Spotykane na rynku akcesoria erotyczne występują pod wieloma postaciami. Jest to związane z faktem, że ludzie różnią się między sobą pod względem preferencji seksualnych. Przedmioty znajdujące się w kategorii BDSM często są skierowane do osób uwielbiających szaloną zabawę, jednak nierzadko są kupowane także przez kochanków pragnących znaleźć urozmaicenie do sypialni. Przez to tak często wybór pada na kajdanki erotyczne, ponieważ cena za ten gadżet jest niska, a możliwości użycia zróżnicowane.

 

Gadżet oferowany przez nasz sklep: SCANDAL - UNIVERSAL CUFFS to najwyższej jakości kajdanki erotyczne, które zostały wykonane z niesamowitą precyzją. Twój skrępowany partner na pewno nigdzie Ci nie ucieknie! Nie są to odrobinę kiczowate kajdanki z futerkiem, ale estetyczny model o ciekawym wzornictwie. Czarno-czerwona kolorystyka pobudza zmysły. Miękkie sex kajdanki są wygodne, jednak nadal w odpowiednim stopniu ograniczają ruchy drugiej połówki.

 

Nie wiesz, co to BDSM? Jest to praktyka seksualna polegająca na ustaleniu ról (uległej i dominującej), a następnie zastosowaniu krępowania na różne sposoby. Nierzadko praktykanci używają inne akcesoria niż te ograniczające ruch. Dobrym pomysłem jest opaska na oczy, bat do bicia etc.

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony i czarny

materiał: kajdany – przyjemna w dotyku, miękka tkanina; łączenie – elementy metalowe bez dodatku niklu

obwód maksymalny kajdanek: 35,5 cm

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    poliester, metal bez niklu

  • rozmiar (obwód w cm): 

    35,5