Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: dream toys

Kajdanki Large Metal Handcuffs with Keys to produkt marki Dream Toys. W zestawie znajdują się kajdanki metalowe wraz z parą kluczyków.

Metalowe obręcze  na nadgarstki połączone są krótkim łańcuchem, który zapewnia możliwość przykucia partnera w dowolnym miejscu bez jednoczesnego pozostawiania mu zbyt dużej swobody ruchów. To idealny gadżet erotyczny dla osób zainteresowanych zabawą BDSM, co to chętnie odegraliby roleplay policyjny. Kajdanki erotyczne Dream Toys z szarego metalu wyglądają bardzo naturalnie, co ułatwia przekonujące wcielenie się w rolę oficera policji w zabawie erotycznej. Chcesz urozmaicić swój sex? Dominacja Cię podnieca? To produkt idealny dla Ciebie! Kup już dziś. Cena jest niska, a jakość doznań ogromna. Przejrzyj także opinie klientów, którzy skorzystali już z oferty sklepu. Są zazwyczaj bardzo pozytywne. A może dopiero rozważasz, czy taka zabawa jest dla Ciebie? Chcesz spróbować, bo wszędzie widzisz reklamy BDSM? Co oznacza ta nazwa? To skrót od angielskich słów tłumaczonych kolejno jako: związanie, dyscyplina, sadyzm, masochizm. Kajdanki świetnie wpisują się w ten trend. Pozwalają na skucie partnera, na zdyscyplinowanie go w łóżku. 

Dzięki kajdankom Dream Toys obie strony związku mogą zaspokoić swoje fantazje erotyczne, czy biegną one bardziej w stronę uległości czy dominacji. Nie ma lepszej drogi do pełnego zmysłowych doznań świata BDSM, jak zacząć od kajdanek erotycznych. Są proste w obsłudze, a mogą zapewnić zupełnie nową jakość życia seksualnego.

Szczegóły techniczne produktu:

– zrobione z wytrzymałego metalu z polerowanym wykończeniem,

– połączone mocnym łańcuchem,

– łatwe w otwieraniu i zamykaniu.