Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Toy Joy

Rozkoszne chichotanie czeka na Ciebie za sprawą ToyJoy – Sexy Feather Tickler. Kup sobie prezent już teraz!

 

ToyJoy - Sexy Feather Tickler to bardzo dobrze wykonane piórko do łaskotania, które sprawdza się zarówno jako zabawny prezent np. z okazji dnia panieńskiego, jak i świetne urozmaicenie do wieczornych igraszek lub zmysłowe narzędzie dla miłośników BDSM. Na uwagę zasługuje materiał, z którego stworzono piórko do łaskotania. To naturalne pióra indycze barwione na fioletowo!

 

Co to BDSM? Nazywa się tak rodzaj praktyk seksualnych, który polega na podziału partnerów na stronę dominującą oraz uległą. Niemal nieodłącznym elementem BDSM jest krępowanie kochanka, a także pieszczenie go i/lub zadawanie bólu. Z tego powodu piórko do łaskotania ToyJoy - Sexy Feather Tickler będzie świetnym pomysłem, by zacząć przygodę z tą praktyką!

 

Sklep Świat Doznań zaprasza do zakupu! Cena produktu jest atrakcyjna, a jakość wysoka, co potwierdzają zadowolone opinie kochanków z całego świata!

 

Parametry techniczne:

kolor: fiolet, czerń

materiał: barwione pióra indycze

długość: 22 cm

SZNUR, PIÓRKO, KNEBEL

  • długość (w cm): 

    22

  • kolor: 

    fioletowy, czarny

  • materiał: 

    barwione pióra indycze

Zaloguj się
2017-01-17 15:52:58 - Julia69

Początkowo nie za bardzo wiadomo, co z tym zrobić. Ale jak już zacznie się zabawę, to potem aż trudno zrezygnować z tego gadżetu. Fajny jako prezent.