Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: scandal (usa)

Scandal Leash to gadżet do zabaw erotycznych, głównie przeznaczony dla osób, które wiedzą już co to znaczy BDSM oraz które swoje pierwsze sesje mają już za sobą. Nasz sklep oferuje niezwykle innowacyjny produkt, który wzbogaci Waszą kolekcję erotycznych zabawek. Kup i wykorzystaj nowe rozwiązania, jakie oferuje rynek.

 

Krótka charakterystyka

Produkt Scandal Leash to gadżet marki SCANDAL, która w świecie erotycznych zabawek uznawana jest za jedną z najbardziej uwodzicielskich i sensualnych serii. Ta konkretna smycz to niezwykle ciężkie rozwiązanie, które swoją wagą dodatkowo podkreśla rolę dominatora podczas sesji BDSM. Uległy partner będzie zmuszony podporządkować się jak najszybciej, bowiem ograniczenie jego swobody poruszania się przy użyciu tego rodzaju gadżetu, da mu wyraźnie do zrozumienia, iż nie ma innego wyjścia. Smycz zakończona jest karabińczykiem, dzięki czemu w niezwykle łatwy sposób będzie można przypiąć ją do obroży, jaką będzie miał wokół szyi uległy. Smycz wykonana jest z metalu, który w swoim składzie nie zawiera niklu. Gadżet jest dzięki temu w pełni bezpieczny dla zdrowia. Rączka wykonana jest z połyskującej tkaniny w kolorze czarnym i czerwonym. To subtelne połączenie pozwala zerwać z wizerunkiem skór i lateksu, który dotychczas kojarzony był z BDSM. Długość smyczy wynosi 81,25 centymetrów, co pozwala w komfortowy sposób kierować osobą uległą. Biorąc pod uwagę funkcjonalność smyczy oraz jej wysoką jakość i trwałość użytych materiałów, cena gadżetu jest tutaj jak najbardziej adekwatna. Opinie jakie znaleźć można w internecie na ten temat pokazują, iż jedną z ważniejszych cech, na jaką zwracają uwagę dotychczasowi klienci, jest właśnie wyjątkowy stosunek relacji jakość cena. 

 

Zastosowanie 

Smycz może być wykorzystywana zarówno przez mężczyzn jak i przez kobiety. Niezależnie więc od tego, który z partnerów jest osobą uległą, Scandal Leash sprawdzi się idealnie. Gadżet ten pozwala w funkcjonalny i przede wszystkim skuteczny sposób kierować osobą uległą, którą osoba dominująca będzie mogła prowadzić wszędzie tam, gdzie tylko zechce. Pozwala to wytworzyć niezwykle intymną więź oraz klimat wyjątkowo podniecający i uwodzicielski.

 

Parametry techniczne:

Długość smyczy 81,25 cm.

Materiał: poliester, metal

Metal nie zawiera niklu.

 

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

OBROżA

  • długość całkowita (w cm): 

    81,25

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał : 

    poliester, metal