Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: scandal (usa)

Kajdanki Scandal Hog Tie tworzą zestaw czterech nieusztywnionych kajdanek, wykonanych w nietypowej, buduarowej stylistyce, gdzie czarno - czerwona kolorystyka łączy się z połyskiem materiału i delikatnym wzorem. Gustowne kajdanki serii Scandal są szerokimi opaskami, możliwymi do stosowania przez obydwie płcie. Zestaw czterech obejm na kończyny, zapinanych na rzepy, w każdym z elementów posiada mocowanie, umożliwiające połączenie poszczególnych części elementem spajającym.

 

Uniwersalne w zastosowaniu, na kończyny górne lub/i dolne kajdanki Hog Tie można łączyć z pozostałymi elementami marki Scandal, wnosząc nowe doznania do waszej sypialni. Jeśli zastanawiacie się nad zabawami erotycznymi z wykorzystaniem zależności, uległości, dominacji, odgrywania scen, kajdanki Scandal sprawdzą się doskonale. BDSM co to znaczy - dokładnie rzecz ujmując połączenie wszystkich elementów, składających się na sex zabawy z akcesoriami i strojami wiążącymi, krępującymi, fetyszami. Użycie kajdanek nie musi wiązać się z zastosowaniem ciężkich, odważnych skór i lateksu. Gustowne, zmysłowe kajdanki miękkie sprawdzą się znakomicie, tworząc wiele możliwości urozmaicenia waszych gier erotycznych.

 

Kup wyjątkowe kajdanki Scandal Hog Tie w zestawie 4 sztuk wraz z elementem spajającym. Produkt wykonany został z miękkiego materiału, a elementy metalowe pozbawione są niklu.

 

Parametry techniczne:

Obwód maksymalny elementu to 35,5 cm

Cztery mankiety brokatowe o obwodzie 36,75 cm z pluszową warstwą wewnętrzną i osłonami na rzepy; Poliestrowe paski uprzęży mierzą 3,5 cm z 4 mocnymi pierścieniami

 

Sklep internetowy pozwala sprawdzić opinie o produkcie oraz gwarantuje najlepszą cenę, szybką realizację zamówienia oraz dyskrecję.

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    poliester, metal bez niklu

  • rozmiar (obwód w cm): 

    35,5