Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: scandal (usa)

Nasz sklep umożliwia zakup wyjątkowych, ozdobnych kajdanek erotycznych - Scandal Corset Cuffs. Kup i przekonaj się jak niezwykle wysokiej jakości jest to produkt, który pozwoli urozmaicić Wasze sex zabawy w sypialni.

 

Materiałowe kajdanki erotyczne marki Scandal zdobione są tkaniną, która wykorzystuje uwodzicielską kolorystykę w postaci połączenia czerni i czerwieni. Obie te barwy przywołują na myśl sytuacje erotyczne, które przepełnione są uwodzicielskim i nieco wyuzdanym seksem. Bransolety wykorzystują wiązania przypominające te, które stosowane są w przypadku gorsetów. Satynowa taśma jest niezwykle przyjemna w dotyku. Całość połączona jest wąskim, metalowym łańcuszkiem, który nie zawiera niklu. Takie połączenie różnych tkanin i subtelnych struktur pozwoliło stworzyć produkt, który zrywa z dotychczasowym wizerunkiem gadżetów do sex dominacji, które wykonywane były dotąd z ciężkich skór lub nieco niemodnego już dzisiaj lateksu. Dotychczasowi klienci są bardzo zadowoleni z zakupu, o czym świadczą liczne, pozytywne opinie. Zwracają oni uwagę na funkcjonalność produktu, erotyczne konotacje oraz adekwatną relację jakość - cena. 

 

Zastosowanie 

Scandal Corset Cuffs to gadżet erotyczny, który pozwala krępować ruchy osobie uległej. Może być stosowany zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn. Te erotyczne kajdanki pozwolą rozpalić na nowo pożądanie w Waszej sypialni. Sex dominacja otwiera na nowe doznania i buduje wyjątkową więź, opartą na całkowitym zaufaniu. 

 

Parametry techniczne:

Maksymalny obwód bransolet - 28 cm 

Długość łańcuszka - 20 cm 

Kolor - czerwono-czarny 

Materiał - tkaniny, satyna, metal niezawierający niklu

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    tkaniny, satyna, metal bez niklu

  • rozmiar (obwód w cm): 

    28