Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: scandal (usa)

Zawsze marzyłaś/marzyłaś o sex dominacji? Scandal controll cuffts to sex kajdanki z niezwykłej kolekcji Scandal. Miękkie kajdanki na rzepy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i kuszą przepięknym designem, który idealnie pasuje do niezwykle gorącej atmosfery sex zabaw. Subtelny połysk tkaniny dodaje elegancji i pikanterii, którą tak wszyscy uwielbiamy. Seria Scandal dba o to, by zabawy BDM mogły przebiegać w atmosferze podniecającego buduaru i wykwintnej erotyki. To dlatego akcesoria są nie tylko estetyczne i pociągające, ale wykonane z najlepszych materiałów z troską o bezpieczeństwo użytkowników. To właśnie dzięki temu erotyczna zabawa będzie przebiegała bez niepotrzebnych i negatywnych niespodzianek.

 

Regulowany obwód Scandal controll cuffs sprawi, że możesz wykorzystać je zarówno do rąk, jak i nóg. Zapięcie na klamry w wygodny sposób pozwala na określenie odpowiedniej odległości pomiędzy skrępowanymi dłońmi czy stopami. To w jaki sposób wykorzystasz Scandal controll cuffs zależy tylko od Ciebie! prawda, że to ekscytujące?

 

Tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia oraz oczywiście potrzeby i bezpieczeństwo drugiej strony. To właśnie dzięki Scandal controll cuffts bez trudu unieruchomisz stronę uległą. Czy będzie to kara, a może dopiero początek zabawy? Bez względu na to, jak przebiegają wasze sex zabawy już dziś kup Scandal Controll cuffs. Dzięki kajdankom odkryjesz nieznany dotąd świat dominacji lub jeśli już go poznałeś - wprowadzisz do niego niezwykle ekscytujący element.

 

Niezwykle atrakcyjna cena oraz opinie zadowolonych klientów sprawią, że po pierwszych zakupach odwiedzisz nas sklep jeszcze nie raz. To dopiero początek!

 

Parametry techniczne:


Maksymalny obwód kajdanek: 35,5 cm

Materiał: poliester

Kolor: czarny, czerwony

KAJDANKI

  • kolor: 

    czarny, czerwony

  • materiał: 

    poliester

  • rozmiar (obwód w cm): 

    35,5