Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Pjur (GE)

Środek antybakteryjny Pjur Med Clean Spray 100 ml to wysokiej jakości preparat o łagodnym działaniu, który ma na celu oczyszczenie gadżetów oraz miejsc intymnych. Krótko mówiąc, jest to niezbędny lubrykant do wibratora, czy jakiejkolwiek innej zabawki intymnej.

Jak wspomnieliśmy Pjur Med Clean Spray służy również do utrzymania higieny gadżetów erotycznych, co ma zniwelować ryzyko infekcji po użyciu produktu. Działa on przeciwgrzybiczo, antybakteryjnie, antywirusowo i usuwa nieprzyjemny zapach. Można go stosować również przed stosunkiem, aby odświeżyć okolice intymne, np. w czasie, kiedy nie mamy dostępu do wody i mydła. Można nim czyścić wszystkie zabawki i gadżety erotyczne - zrobione z lateksu, gumy i silikonu - nie ma żadnych przeciwwskazań i działań ubocznych. Kup teraz i ciesz się komfortowym i bezpiecznym seksem.

Preparat ten nie ma ani zapachu ani smaku oraz nie zawiera alkoholu, dlatego jest bezpieczny dla naszej skóry, delikatnych błon śluzowych oraz dla układu oddechowego. Zalecane jednak jest wypróbowanie go w mniejszych ilościach i zaprzestanie stosowania jeśli wystąpią reakcje alergiczne.

Jak stosować lubrykanty? Pjur Med Clean Spray  jest bardzo łatwy w aplikacji. Intymne miejsca lub gadżet erotyczny należy spryskać niezbyt dużą ilością preparatu, a ewentualny nadmiar zebrać chusteczką.

Higiena jest bardzo ważna w sytuacji intymnej, w momencie zmiany stymulacji z analnej na waginalną. Wtedy należy użyć preparatu, aby bakterie nie dostały się do wrażliwych okolic intymnych kobiety.

Jest to środek bardzo wydajny. Jedna, większa buteleczka wystarczy nam na wiele aplikacji, przy czym jego cena nie jest wysoka. Jest to obowiązkowy zakup jeśli posiadamy wiele gadżetów erotycznych.

Odpowiedni środek antybakteryjny zapewni nam bezpieczeństwo i komfort w czasie przyjemności we dwoje.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie sklepu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.